Cz En

Jumping L

  1. Datum: 16. 07. 2011
  2. Závod: Březník - Dvojzkoušky + jumping
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.52 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 0 0 0.0 0.0 30.3 5.12
2 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 31.17 4.97
3 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.31 4.8
4 003508 Petra Březinová Arnošt 0 0 0.0 0.0 33.4 4.64
5 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.82 4.58
6 039108 Dušan Buček Dasty 0 0 0.0 0.0 34.13 4.54
7 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka 0 0 0.0 0.0 38.01 4.08
8 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 31.3 4.95
9 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 32.58 4.76
10 049609 Ludmila Bučková Ben 0 1 0.0 5.0 38.83 3.99
11 019307 Dominika Kopecká Berta 0 1 0.0 5.0 40.37 3.84
12 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 1 0.0 5.0 41.36 3.75
13 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 1 0.0 10.0 34.41 4.5
14 043511 Kateřina Chlustinová Bessy 1 1 0.0 10.0 35.56 4.36
15 045110 Olga Bazalová Texi 2 0 0.0 10.0 37.78 4.1
16 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 0 2 0.0 10.0 39.14 3.96
17 010104 Josef Rychnovský Charrier de Alphaville Bohemia 1 1 0.0 10.0 43.22 3.59
18 032111 Pavlína Doležalová Ciri Emiel Regis 0 2 3.62 13.62 47.62 3.25
19 039508 Alena Nekvasilová Míša 2 2 4.96 24.96 48.96 3.17
20 006509 Věra Janatová Trevor Zdestru 0 1 32.22 37.22 76.22 2.03
DIS 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016111 Lenka Šettnerová Fast and Furious Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010211 Jitka Jelínková Kenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037509 Šárka Pospíchalová Středa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025009 Barbora Lerlová Baby Skip Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048608 Kateřina Chlustinová Baz Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001907 Věra Janatová Hector Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS