Cz En

Agility

  1. Datum: 26. 04. 2009
  2. Závod: České Budějovice - O budějovickou tlapku
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 40.0 s
  5. Maximální čas: 80.0 s
  6. Délka: 155.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon 0 0 0.0 0.0 31.07 4.99
2 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 0 0 0.0 0.0 31.13 4.98
3 052107 Veronika Marečková Beauty Gulden Land 0 0 0.0 0.0 32.5 4.77
4 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 35.01 4.43
5 009009 Tomáš Lerl A3Ch Ace Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.34 4.39
6 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 0 0 0.0 0.0 36.41 4.26
7 061608 Karolina Rafajová Antonín Unno Jezvé 0 0 0.0 0.0 37.78 4.1
8 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 39.03 3.97
9 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 0 0 0.41 0.41 40.41 3.84
10 176503 Martina Jíchová A3Ch Basha Ayky 0 0 2.06 2.06 42.06 3.69
11 031604 Veronika Marečková Brenda Svěží vítr 0 0 2.43 2.43 42.43 3.65
12 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 30.32 5.11
13 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 32.22 4.81
14 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 32.53 4.76
15 006005 Eva Chmelíková Flash Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 34.81 4.45
16 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash 1 0 0.0 5.0 35.12 4.41
17 143200 Petr Pacák Agbar Ozzmosis 1 0 0.0 5.0 35.14 4.41
18 035204 Lenka Přádná Mitra Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.4 4.14
19 050208 Kateřina Mikešová Jasmine Ze Šipší 1 0 2.81 7.81 42.81 3.62
20 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 1 4.22 9.22 44.22 3.51
21 017506 Pavla Dušková A3Ch Amaze by Fate Unique Forever 2 0 0.0 10.0 32.5 4.77
22 177200 Karolína Bolardtová Eldorádo od Emy Destinové 2 0 0.0 10.0 35.43 4.37
23 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 2 0 0.0 10.0 39.28 3.95
24 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 7.94 12.94 47.94 3.23
25 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 30.25 5.12
26 016706 František Horák Amy z Paleolitu 3 0 0.0 15.0 31.78 4.88
27 024309 Adéla Luňáčková Ashley Tejko 3 0 0.0 15.0 35.25 4.4
28 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 2 1 1.75 16.75 41.75 3.71
29 018909 Ivana Bártová Dixi 2 1 2.03 17.03 42.03 3.69
30 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 17.38 17.38 57.38 2.7
31 017108 Klára Tlačbabová Akéla z Dubské Hajnice 1 1 9.03 19.03 49.03 3.16
32 000109 Michal Krejčí Megan vom Dänischen Wohld 3 1 0.0 20.0 35.53 4.36
33 023709 Nikola Rašplová Beazy - Le Norje 1 0 15.53 20.53 55.53 2.79
34 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever 4 1 0.0 25.0 36.1 4.29
35 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 4 2 0.5 30.5 40.5 3.83
DIS 031208 Jana Jeřábková Jara Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059108 Hana Špičáková Keira The Best Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020209 Tomáš Eckschlager Bony Wendy Z Monte tanče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002809 Eva Koliandrová Be Happy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035509 Dominik Schwab Galaxy Qalt Mercator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026409 Andrea Kropáčová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS