Cz En

Agility LA2

  1. Datum: 09. 04. 2011
  2. Závod: Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I.
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030708 Veronika Chadimová Wiky 0 0 0.0 0.0 33.44 4.87 V V
2 060508 Aneta Štěrbová Luce 0 0 0.0 0.0 35.35 4.61 V V
3 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 0 0 0.0 0.0 37.59 4.34 V V
4 052408 Jana Lučanská Argo Od Hlavníku 0 0 0.0 0.0 41.4 3.94 V V
5 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 43.63 3.74 V V
6 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna 0 0 0.54 0.54 46.54 3.5 V V
7 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 34.35 4.75 V V
8 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel 1 0 0.0 5.0 36.38 4.48 V V
9 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 0 1 0.0 5.0 41.75 3.9 V V
10 033307 Michaela Holešovská Megan 0 1 3.59 8.59 49.59 3.29 VD VD
11 014605 Kateřina Lerlová Alloway Tachyon 2 0 0.0 10.0 34.73 4.69 VD VD
12 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 1 0.0 10.0 40.71 4.0 VD VD
13 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 2 1 0.0 15.0 45.35 3.59 VD VD
14 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 0 0.0 20.0 34.36 4.74 D D
15 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 3 1 5.61 25.61 51.61 3.16 D D
16 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 5 1 0.0 30.0 40.11 4.06 BO BO
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gregl Nina Noonbarra Will DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002608 Věra Mrkvičková Dazzle Trixi z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031806 Lucie Náměstková Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047808 Anna Jarošová Atomic Energy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037810 Barbora Pulpánová Black & White Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS