Cz En

Agility

  1. Datum: 15. 03. 2014
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka III.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 34.13 4.6
2 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 34.24 4.59
3 Rajec Kamila Amber Lilly-of-the-Valley 0 0 0.0 0.0 36.62 4.29
4 Jančovičová Anita Chilli Little Harisson 0 0 0.0 0.0 37.37 4.2
5 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 38.46 4.08
6 Žideková Martina Aimée 0 0 0.0 0.0 40.54 3.87
7 047311 Andrea Heřmanová Caramela Rodinná pouta 0 0 0.94 0.94 42.94 3.66
8 Peles Marek Moly 0 0 1.27 1.27 43.27 3.63
9 082111 Simona Janošková Bety 0 0 1.93 1.93 43.93 3.57
10 079413 Zdeněk Dufek Casiopea Aurora Canis Minor 0 0 2.6 2.6 44.6 3.52
11 Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 34.2 4.59
12 Vakonič Pavol Cira Caria Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 35.05 4.48
13 Žideková Martina Nelly od Ptačí skály 0 1 0.0 5.0 41.23 3.81
14 Ivašková Sonja Hedera Zlatá Fantázia 0 1 1.28 6.28 43.28 3.63
15 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 2 0 0.0 10.0 39.36 3.99
16 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 1 1 0.0 10.0 41.88 3.75
17 Cabadajová Michaela Catany Sonix 0 0 12.1 12.1 54.1 2.9
18 Pelešová Natália Dusty 0 0 15.29 15.29 57.29 2.74
19 Vlčková Andrea Godric Nebelvir ze Střibrne planety 1 0 11.28 16.28 53.28 2.95
20 Vetráková Zuzana Baria Isis Malý Šúr 3 1 0.0 20.0 40.99 3.83
21 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace 0 2 16.73 26.73 58.73 2.67
22 014412 Dagmar Mlýnková Apunta Malcriado de la Casa 2 1 20.46 35.46 62.46 2.51
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kružinská Adel Erya Jamie Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062813 Barbora Vítová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cabadajová Michaela Goldjump Aus. Simply the Best DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007910 Hana Kališová Kimbo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036012 Michaela Dostálová Řízek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hanzlová Margaréta Paula Little rascal Věropa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068313 Simona Janošková Think of It ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cunderliková Dana Ginnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034510 Dominik Starý Tulinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008208 Denisa Lajmarová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076912 Stanislav Čechlovský Chic Choc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Odkladalová Lenka Amanda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Fojtíková Monika Shelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032912 Monika Janošková Sisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cabadajová Michaela Cherry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS