Cz En

Jumping

  1. Datum: 15. 03. 2014
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka III.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 139.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 26.02 5.34
2 Vakonič Pavol Cira Caria Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 26.81 5.18
3 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 0 0.0 0.0 29.25 4.75
4 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy 0 0 0.0 0.0 29.38 4.73
5 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 30.49 4.56
6 Žideková Martina Nelly od Ptačí skály 0 0 0.0 0.0 30.64 4.54
7 Žideková Martina Aimée 0 0 0.0 0.0 31.51 4.41
8 082111 Simona Janošková Bety 0 0 0.0 0.0 31.76 4.38
9 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 32.16 4.32
10 032912 Monika Janošková Sisi 0 0 0.0 0.0 32.8 4.24
11 Vetráková Zuzana Baria Isis Malý Šúr 1 0 0.0 5.0 29.17 4.77
12 Jančovičová Anita Chilli Little Harisson 0 1 0.0 5.0 34.02 4.09
13 Odkladalová Lenka Amanda 0 1 2.06 7.06 37.06 3.75
14 Fojtíková Monika Shelly 0 0 7.11 7.11 42.11 3.3
15 Pelešová Natália Dusty 0 0 9.09 9.09 44.09 3.15
16 Cabadajová Michaela Catany Sonix 1 0 4.98 9.98 39.98 3.48
17 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 2 0 0.0 10.0 30.73 4.52
18 008208 Denisa Lajmarová Akim 1 0 5.66 10.66 40.66 3.42
19 034510 Dominik Starý Tulinka 0 0 11.26 11.26 46.26 3.0
20 Vlčková Andrea Godric Nebelvir ze Střibrne planety 0 1 9.29 14.29 44.29 3.14
21 Cabadajová Michaela Goldjump Aus. Simply the Best 0 2 9.94 19.94 44.94 3.09
DIS 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kružinská Adel Erya Jamie Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062813 Barbora Vítová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007910 Hana Kališová Kimbo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036012 Michaela Dostálová Řízek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hanzlová Margaréta Paula Little rascal Věropa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079413 Zdeněk Dufek Casiopea Aurora Canis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068313 Simona Janošková Think of It ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014412 Dagmar Mlýnková Apunta Malcriado de la Casa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cunderliková Dana Ginnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Peles Marek Moly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076912 Stanislav Čechlovský Chic Choc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rajec Kamila Amber Lilly-of-the-Valley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cabadajová Michaela Cherry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047311 Andrea Heřmanová Caramela Rodinná pouta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ivašková Sonja Hedera Zlatá Fantázia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS