Cz En

II. Agility

  1. Datum: 10. 11. 2013
  2. Závod: Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 0 0 0.0 0.0 40.73 3.88 V V
2 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn 1 0 0.0 5.0 33.34 4.74 V V
3 003707 Veronika Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 1 0 0.0 5.0 39.51 4.0 V V
4 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 1 0 0.0 5.0 45.06 3.51 V V
5 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken 1 0 0.0 5.0 46.59 3.39 V V
6 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 1 0 3.56 8.56 50.56 3.13 VD VD
7 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future 1 1 0.0 10.0 42.04 3.76 VD VD
8 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix 3 1 0.0 20.0 44.8 3.53 D D
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simona Mikulášová Maron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091909 Barbora Valentinová Deborah Oasis of Peace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055211 Tereza Weichslová Tessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia - "SURI" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006712 Lucie Váňová Engie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000309 Marcela Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO