Cz En

I. Agility

  1. Datum: 10. 11. 2013
  2. Závod: Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 30.83 4.61 V V
2 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 0 0.0 0.0 39.52 3.59 V V
3 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 1 0 0.0 5.0 35.54 4.0 V V
4 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 37.35 3.8 V V
5 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 0 1 0.0 5.0 41.52 3.42 V V
6 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 2 0 0.0 10.0 31.38 4.53 VD VD
7 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 2 0 0.0 10.0 33.17 4.28 VD VD
8 Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia - "SURI" 1 1 0.0 10.0 35.62 3.99 VD VD
9 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 2 0 1.63 11.63 44.63 3.18 VD VD
10 006712 Lucie Váňová Engie 1 2 0.56 15.56 43.56 3.26 VD VD
11 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 2 2 0.19 20.19 43.19 3.29 D D
12 025610 Ivana Ondrušová Ema 4 1 0.0 25.0 35.54 4.0 D D
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091909 Barbora Valentinová Deborah Oasis of Peace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000309 Marcela Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055211 Tereza Weichslová Tessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003707 Veronika Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simona Mikulášová Maron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO