Cz En

Jump Small

  1. Datum: 10. 04. 2010
  2. Závod: Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 37.0 s
  5. Maximální čas: 62.0 s
  6. Délka: 155.0 m
  7. Velikost: S
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011205 Adéla Havlíková Sára 0 0 12.25 12.25 49.25 3.15 VD VD
2 024608 Monika Panznerová Adéla 0 1 10.69 15.69 47.69 3.25 VD VD
3 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 1 12.07 17.07 49.07 3.16 D D
4 024408 Pavlína Guricová A3Ch Leontina Res Pretiosa 0 2 11.63 21.63 48.63 3.19 D D
5 010009 Nikola Gálová Jerry 0 2 17.82 27.82 54.82 2.83 BO BO
DIS Krátky Pavel GCh. Fox Meadow´s Beetlejuice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036307 Naďa Sedláčková Anika Sherry Polodr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025704 Monika Merklová Axa Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004910 Ivana Jankovičová Amanda AVALSIDA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila A3Ch Claudia z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007407 Jitka Krejcárková A3Ch Inachis Io Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Antalová Miruš Bellonka Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028708 Šárka Šandová Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070409 Kateřina Pechová Nesquik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044508 Martina Foltýnová Darinka z Hlučínských Rovnin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Koutna Martina Cool Come Back Kalamita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Maszkin Kawalkada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047309 Monika Otipková (Vaňharová) Fee-Bee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Athena Požitavská Svorka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Chebenová Ivana Lara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Anette Sweet Awillon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008608 Ivana Cholevová Coffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008208 Denisa Lajmarová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kovalčiková Lucka Bellamia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kružinská Adelaide Aminka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Baria Isis Malý Šúr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS