Cz En

AGILITY

  1. Datum: 01. 04. 2013
  2. Závod: Třebíč - Velikonoční beránek 2013
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.45 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.18 4.24 V V
2 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 40.63 4.09 V V
3 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 42.28 3.93 V V
4 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 46.22 3.59 V V
5 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 38.25 4.34 V V
6 033107 Martin Gall Connie z Bengasu 1 0 0.0 5.0 42.77 3.88 V V
7 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky 0 1 0.0 5.0 47.32 3.51 V V
8 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 2 0 0.0 10.0 39.57 4.2 VD VD
9 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 2 1 1.0 15.68 48.68 3.41 VD VD
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083012 Nikola Burianová Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021610 Kateřina Pejchalová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044208 Jarmila Borková Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032111 Pavlína Dohnalová Ciri Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012013 Kristýna Zechová Rising Gold Star Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088609 Eliška Olbrichová Onie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048812 Marie Losová Coudy Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042111 Veronika Říhová Doreen z Jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001310 Tereza Smolová Ariel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049712 Petra Hübelbauerová Aysha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS