Cz En

23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2

  1. Datum: 21. 10. 2011
  2. Závod: Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky
  3. Typ: ZkA
  4. Standardní čas: 39.0 s
  5. Maximální čas: 78.0 s
  6. Délka: 170.0 m
  7. Kategorie: A1
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016711 Dana Sedláková Flann In Ice Blue Hafkins 0 0 0.0 0.0 31.84 5.34 V V
2 040611 Jana Rajtrová Belfast Bila Kaífa 0 0 0.81 0.81 39.81 4.27 V V
3 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri 0 0 2.25 2.25 41.25 4.12 V V
4 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 1 0 0.0 5.0 30.44 5.58 V V
5 091709 Jitka Kubištová Britney Z Lhotecké Linie 1 0 0.0 5.0 37.44 4.54 V V
6 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora 1 0 0.0 5.0 38.87 4.37 V V
7 028312 Lenka Svobodová Dareios z Lhotecké linie 0 1 3.63 8.63 42.63 3.99 VD VD
8 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 30.31 5.61 VD VD
9 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar 1 1 0.0 10.0 38.13 4.46 VD VD
10 039609 Kateřina Řejhová Diana 2 0 1.28 11.28 40.28 4.22 VD VD
11 066112 Anna Postniková Svana Sinensis Bohemia 1 0 8.16 13.16 47.16 3.6 VD VD
12 058612 Jakub Zuza Polla Rudolfovská skála 1 0 8.81 13.81 47.81 3.56 VD VD
13 060612 Iva Jílková Jodi Dreamwork 2 1 0.0 15.0 35.31 4.81 VD VD
14 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 2 1 0.0 15.0 36.59 4.65 VD VD
15 044110 Milada Králová Apolenka Od Petrské brány 0 2 25.94 35.94 64.94 2.62 BO BO
DIS 069512 Barbora Opltová Adina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048110 Dominik Vajc Gentleman of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031212 Eva Koliandrová Aella z Nafritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044112 Helena Urbánková Oliva z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044712 Sandra Mikscheová Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017411 Ivana Barošová Farrah Fawcett Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002812 Vladimír Zykán Beckie Morrison DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071512 Zuzana Moravcová Brendy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059911 Jan Černý Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001510 Irena Němcová Casey z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS