Cz En

Jumping L

  1. Datum: 22. 09. 2012
  2. Závod: Most - II. ročník Poháru Rastavy
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 136.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 28.96 4.7 V V
2 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 29.68 4.58 V V
3 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 31.29 4.35 V V
4 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 32.25 4.22 V V
5 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 0.0 0.46 34.46 3.95 V V
6 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy 0 0 4.0 3.55 37.55 3.62 V V
7 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 5.0 4.97 38.97 3.49 V V
8 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 27.54 4.94 V V
9 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 1 0.0 5.0 32.24 4.22 V V
10 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 1 1 0.0 10.0 33.21 4.1 VD VD
11 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 1 0.0 10.1 34.1 3.99 VD VD
12 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream 0 2 0.0 10.43 34.43 3.95 VD VD
13 030112 Elena Ermolová Garp Xapatan 0 1 6.0 11.34 40.34 3.37 VD VD
14 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 2 2.0 12.16 36.16 3.76 VD VD
DIS 069812 Adam Vyžďura Ar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056111 Josef Vítkovský Any DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012412 Eva Hrušková Enny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058911 Kateřina Veselá Benji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054311 Jana Bauerová Gentle Touch Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS