Cz En

Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky II.

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 13. 11. 2020 v 22:24.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20311
  2. Datum: 14. 11. 2020
  3. Terén: Umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  7. Stránky: http://www.simire.cz
  8. Propozice: http://simire.cz/rozpis.php?akce=1265
  9. Zodpovědná osoba: Irena Kadlecová
  10. Upřesnění místa: Kynologický areál Ratenice (5km od Poděbrady, 10km Kolín)
  11. GPS: 50.0916104, 15.0592613

Kontakt

Irena Kadlecová, ircze@email.cz , 724 076 789

Poznámka

Dostupnost autem (parkoviště v areálu), vlakem cca 2km od areálu.

Občerstvení bude zajištěno po celý den.

Statistika přihlášených

14. 11. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 1 1 0 2
S 1 1 1 0 3
M 0 0 2 0 2
ML 0 1 1 0 2
L 0 3 2 0 5
Celkem 1 6 7 0 14
86 volných míst

Přihlášky

Člen KA
004818 LA2 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík
Člen KA
009119 LA2 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat
Člen KA
024218 LA2 Simona Šišková B Bandit Gulden Land
Člen KA
031916 LA3 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
074119 LA3 Marcela Červená Fixa Novterpod
Člen KA
094415 MA3 Klára Jůdová Rézinka
Člen KA
057916 MA3 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer
Člen KA
090718 MLA2 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands
Člen KA
030117 MLA3 Markéta Šafránková C´est La Vie z Konické skály
Člen KA
059819 SA1 Zdeňka Váchová Oscar Black Půlnoční svit
Člen KA
005018 SA2 Helena Vocetková Matýsek
Člen KA
083618 SA3 Karla Pelikánová Maffi Z Husitova kraje
Člen KA
022813 XSA2 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech
Člen KA
084013 XSA3 Ivana Suchardová Keysi

Nepotvrzené přihlášky (57)

Člen KA
025920 A1 Jana Hojdová Best Choice Green May-T
Člen KA
045220 A1 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan
Člen KA
003120 A1 Karolína Vybíralová Vándor Köves-bérci Betyár
Člen KA
016920 LA1 Sebastián Bohun Jumi
Člen KA
004020 LA1 Adéla Fabiánová Mia
Člen KA
005619 LA1 Monika Hrdinová Decora Wäka
LA1 Iwona Kalisz RUMBA Na Przyklad
LA1 Iwona Kalisz Cherry Killing Machine
Člen KA
041619 LA1 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes
Člen KA
047816 LA2 Sebastián Bohun Yasmin Gulden Land
Člen KA
061419 LA2 Pavlína Bohunová I'm New Hipolyta Wapini von Folge
Člen KA
058615 LA2 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka
Člen KA
089319 LA2 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka
Člen KA
008018 LA2 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top
048619 LA2 Linda Plassová Bella Bosso Plácek pod strání
020010 LA3 Aneta Kramertová Andy
Člen KA
029714 LA3 Ilona Liebichová Vince Gulden Land
Člen KA
087116 LA3 Hana Veselá Endy
Člen KA
052514 LA3 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia
Člen KA
053317 MA1 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard
Člen KA
066219 MA1 Halina Heimerlová Vicca Valeska z Větrova
Člen KA
029618 MA2 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray
Člen KA
054818 MA2 Renata Křenová Kalli
Člen KA
016417 MA2 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia
Člen KA
043417 MA2 Lucie Peštová Ewelyn Dai Muratori
Člen KA
083317 MA2 Karolína Vybíralová Ophra McPotter's Creek's
Člen KA
014818 MA2 Martina Šoltýsová Ogi
Člen KA
001015 MA3 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic
Člen KA
055217 MA3 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí
Člen KA
047916 MA3 Martina Hlaváčková Bobina
Člen KA
026615 MA3 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision
Člen KA
034215 MA3 Jana Kuchařová Rex
Člen KA
028119 MA3 Klára Muchová Heidi Chřibské polesí
Člen KA
001115 MA3 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár
Člen KA
039014 MA3 Ivana Čapková A3Ch Angel Jack Zahrada dětí
026320 MLA1 Barbora Keyřová Buddy
Člen KA
061219 MLA1 Hana Ouhrabková Cyrus Queen of Garden
Člen KA
028318 MLA2 Jana Kynkalová Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
094714 MLA2 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland
Člen KA
061019 MLA2 Tereza Šoutová Hesperia od Brány Ráje
Člen KA
089817 MLA3 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori
Člen KA
090715 MLA3 Hana Kašpárková Phoebe
Člen KA
067717 MLA3 Dominika Machová Crush Doakimo Dog
Člen KA
026616 MLA3 Jana Pešková Viktorka
Člen KA
040716 MLA3 Jana Šmídová Amazing Flynn od Zrzavé tlapky
Člen KA
075517 SA1 Šárka Karlová Charlie
039418 SA1 Tereza Najmanová Roxy
Člen KA
060819 SA1 Marika Samcová Chimeera Toutou Velu
Člen KA
091518 SA2 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky
Člen KA
067015 SA2 Dana Plánková Samm Jack Russell
Člen KA
063015 SA3 Pavla Brzobohatá Fifinka
Člen KA
000518 SA3 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic
Člen KA
072415 SA3 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu
Člen KA
080417 SA3 Šárka Urbanová Ready Steady Go! Koryfej
Člen KA
059917 XSA2 Petra Krajíčková Mája
069619 XSA3 Richard Kožušník Xavier Noble Darling
Člen KA
066313 XSA3 Klára Muchová Jessi