Cz En

Beroun - Zkoušky - prosinec 2020

Přihlašování na tento závod už skončilo.

  1. Číslo závodu: 20237
  2. Datum: 04. 12. 2020
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  7. Zodpovědná osoba: Jana Grygarová
  8. Upřesnění místa: Dog Academy Beroun
  9. GPS: 49.9672047, 14.0862836

Kontakt

grantagility@seznam.cz

Poznámka

Zkoušky pořádat budeme.

A3 - PLNO

PREZENCE: A1 15.00, A2 od 16.30, A3 od 18.00. časy prezence pro A2 a A3 jsou orientační. Počet startujících je omezen na 16 týmů v každé výkonnostní třídě (A1, A2, A3), celkem tedy max. 48 týmů. V každé třídě jsou zařazeny dva zkouškové běhy agility po sobě.

Statistika přihlášených

04. 12. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
S 1 3 3 0 7
M 5 3 3 0 11
L 6 8 10 0 24
Celkem 13 14 16 0 43
5 volných míst

Přihlášky

063420 A1 Hana Rákosová Molly Loucký mlýn
Člen KA
027817 LA1 Růžena Hronová Kelly
Člen KA
035019 LA1 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin
016620 LA1 Martina Novotná A New Age Idolo
Člen KA
009120 LA1 Kateřina Ošmerová Quickie Kwanah
Člen KA
085317 LA1 Eliška Rypová Belle Poule Nejaknyt Empire
Člen KA
058919 LA1 Eva Šoršová Páya Kwanah
Člen KA
003218 LA2 Dana Beitlová Elsa Valkar
Člen KA
083319 LA2 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands
Člen KA
042417 LA2 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream
025417 LA2 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins
Člen KA
084817 LA2 Lenka Jonášová D´Mochica Peruano
Člen KA
001020 LA2 Jitka Maroušková Fajn Novterpod
Člen KA
091017 LA2 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant
Člen KA
001919 LA2 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai
Člen KA
078115 LA3 Ondřej Choc Django Hola Hopa
Člen KA
002713 LA3 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké
Člen KA
021218 LA3 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant
Člen KA
016519 LA3 Rostislav Novotný Brian Valkar
Člen KA
077016 LA3 Iveta Ouředníčková Bady
Člen KA
076016 LA3 Eliška Rypová Meggie
Člen KA
084316 LA3 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai
Člen KA
047115 LA3 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm
Člen KA
002114 LA3 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké
Člen KA
049816 LA3 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai
Člen KA
078019 MA1 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant
Člen KA
034019 MA1 Jana Grygarová Glosa De Nigromanta
067919 MA1 Martin Průcha Ya Ysem Yoghurt von Schnappi Schnapp
089318 MA1 Radek Talich Arnold Agnes Agility
Člen KA
026619 MA1 Zuzana Turner De Mirobriga Big Bang Theory De Mirobriga
Člen KA
095019 MA2 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr
Člen KA
054916 MA2 Barbara Matějková Maybe
Člen KA
001819 MA2 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai
Člen KA
009817 MA3 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest
Člen KA
070914 MA3 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis
Člen KA
004517 MA3 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s
028317 SA1 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut
Člen KA
075118 SA2 Lenka Brojová Chelsea Ťapka
Člen KA
079016 SA2 Kateřina Jelínková Bonny Krkonošský květ
Člen KA
074719 SA2 Dominika Korintová Holly
Člen KA
070712 SA3 Barbara Matějková Ammy
Člen KA
074914 SA3 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec
Člen KA
000718 SA3 Monika Šaling Azure Pure Nature

Nepotvrzené přihlášky (22)

Člen KA
041420 A1 Evelína Dobešová Alegría
054520 A1 Anna Koláčná Unika Přeloučská Pečeť
Člen KA
003120 A1 Karolína Vybíralová Vándor Köves-bérci Betyár
Člen KA
012820 LA1 Mira Bednářová Celtic Lady Barathea
025220 LA1 Šárka Hetzendorfová Blanche Valois Alnus Ostia
Člen KA
038420 LA1 Aneta Pechoušková Aina De Bumerin
086916 LA2 Angelika Drbohlavová Orchidea Extra Temperament
Člen KA
076118 LA2 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter
002418 LA2 Iveta Zmeškalová Jennifer z Lantíkova
Člen KA
004417 LA3 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds
Člen KA
087618 LA3 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack
Člen KA
001211 LA3 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia
Člen KA
002717 LA3 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
060513 MA1 Aneta Janečková Brisk Breeze ze Smrčkova dvora
Člen KA
001115 MA3 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár
017019 SA1 Agnes Hlaváčová Kometa
Člen KA
040520 SA1 Adéla Kožnarová Heflinn Love Kopidlenský kavalír
070515 SA2 Terezie Ferancovicová Bazzi
Člen KA
066016 SA3 Lucie Frčková Lukáš
Člen KA
093514 SA3 Tereza Loučná Gina
Člen KA
038718 SA3 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia