Cz En

050615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nela Kovaříková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Lilly, Barevný boloňský psík

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  2. Zk XSA2 I.: 1/3, 47.2 s, 1.2 tr. b., 3.58 m/s

  3. Zk XSA2 II.: Diskvalifikován

  4. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  5. 1. běh SA2 : 9/12, 56.81 s, 22.81 tr. b., 3.26 m/s

  6. 2. běh SA2 : 8/12, 72.4 s, 29.4 tr. b., 2.69 m/s

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  8. SA2 I.: Diskvalifikován

  9. SA2 II.: Diskvalifikován

  10. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  11. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  12. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  13. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  14. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  15. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  16. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  17. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  18. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  19. Zkouška I. SA2: 5/8, 54.56 s, 21.56 tr. b., 3.56 m/s

  20. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  21. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zka - SA2: 3/6, 60.75 s, 12.75 tr. b., 3.26 m/s

  23. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  24. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  25. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  26. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  27. Horní Počernice, 1. běh: 2/10, 39.75 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  28. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  29. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  30. Druhý běh SA2: 4/9, 42.56 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  31. První běh SA2: 6/9, 39.12 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  32. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  33. 1. běh SA2: 1/10, 49.96 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  34. 2. běh SA2: 6/10, 45.97 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  35. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  36. Zkouška II. SA2: 6/11, 48.95 s, 24.95 tr. b., 3.58 m/s

  37. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  39. ZkA II. SA2: 5/15, 43.42 s, 10.42 tr. b., 3.71 m/s

  40. ZkA I. SA2: 10/15, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  41. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  42. III. zkouška SA2: 5/11, 53.56 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  43. II. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. I. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  46. II. zkouška SA2: 5/11, 36.28 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  47. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  48. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  49. I. zkouška SA2: 4/11, 35.41 s, 5.41 tr. b., 3.76 m/s

  50. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  51. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  53. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  54. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  55. 2. Zka - SA2: 9/13, 56.52 s, 26.52 tr. b., 3.5 m/s

  56. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  57. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  58. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  59. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  60. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  61. A2 1.běh SA2: 3/4, 56.0 s, 28.0 tr. b., 3.34 m/s

  62. A2 2.běh SA2: 1/3, 51.32 s, 17.32 tr. b., 3.7 m/s

  63. A2 3. běh SA2: 2/3, 51.77 s, 17.77 tr. b., 3.38 m/s

  64. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  65. 1. zkouška SA2: 7/13, 37.07 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  66. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  68. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  69. ZkA. ll. SA2: Diskvalifikován

  70. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  71. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. II. zkouška SA2: 4/8, 43.68 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  73. I. zkouška SA2: 5/8, 40.8 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  74. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  75. Druhá zkouška SA2: 1/10, 45.81 s, 5.81 tr. b., 3.43 m/s

  76. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  78. 1.zkouška SA2: 9/14, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  79. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  80. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  81. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  82. První běh SA2: Diskvalifikován

  83. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  84. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  85. První běh SA2: 3/11, 37.53 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  86. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  87. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  88. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  89. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  90. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  91. II. zkouška SA2: 5/15, 39.44 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  92. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  94. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  95. 2. Zka - SA2: 2/3, 52.74 s, 20.74 tr. b., 3.26 m/s

  96. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  97. Zkouška1 SA2: 9/18, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  98. Zkouška 2 SA2: 4/18, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  99. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  100. Zkouška 1 SA2: 12/19, 49.89 s, 12.89 tr. b., 3.39 m/s

  101. Zkouška 2 SA2: 8/19, 44.05 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  102. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  103. Jumping III. S: Diskvalifikován

  104. Jumping II. S: Diskvalifikován

  105. Jumping I. S: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  107. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  108. ZkA I. SA2: 9/15, 53.8 s, 22.8 tr. b., 2.84 m/s

  109. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  110. Horní Počernice, 1. běh: 10/17, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  111. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  112. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  113. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  114. 1. Zka - SA2: 4/8, 48.66 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  115. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  116. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  117. druhý běh SA2: 3/8, 53.0 s, 20.0 tr. b., 3.34 m/s

  118. první běh SA2: Diskvalifikován

  119. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  120. druhý běh SA2: 1/5, 47.19 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  121. první běh SA2: Diskvalifikován

  122. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  123. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  124. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  126. Zk A II. SA2: 5/10, 57.44 s, 19.44 tr. b., 3.17 m/s

  127. Zk.A I. SA2: Diskvalifikován

  128. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  129. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  131. Třetí zkouška SA2: 4/8, 52.03 s, 24.03 tr. b., 3.11 m/s

  132. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  133. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  134. První běh SA2: 3/10, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  135. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  136. 1. zkouška SA1: 4/10, 35.53 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  137. 2. zkouška SA1: 5/10, 37.61 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  138. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  139. 1.zkouška SA1: 4/6, 36.8 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  140. 2.zkouška SA1: 5/6, 50.71 s, 20.71 tr. b., 3.12 m/s

  141. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  142. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  143. ZkA. I SA1: 5/5, 38.31 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  144. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  145. Zkouska SA1 1: Diskvalifikován

  146. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  147. Zkouska SA1 3: 3/13, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  148. Zkouska SA1 4: Diskvalifikován

  149. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  150. 1.zkouška SA1: 4/11, 33.29 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  151. 2.zkouška SA1: 2/11, 43.05 s, 5.05 tr. b., 3.28 m/s

  152. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  153. SA1 I.: Diskvalifikován

  154. SA1 II.: 3/8, 37.97 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  155. SA1 III.: Diskvalifikován

  156. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  157. 1. běh SA1: 3/6, 42.75 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  158. 2. běh SA1: 1/6, 41.82 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  159. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  160. Druhý běh SA1: 4/8, 38.47 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  161. První běh SA1: 4/8, 33.69 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  162. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  163. druhý běh SA1: 3/3, 49.82 s, 18.82 tr. b., 2.79 m/s

  164. první běh SA1: 3/3, 34.97 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  165. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  166. Druhý běh SA1: Diskvalifikován

  167. První běh SA1: 5/8, 52.22 s, 22.22 tr. b., 2.78 m/s