Cz En

034215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kuchařová, ZKO Nymburk

    Člen KA

Pes

  1. Rex, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  2. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. MA2: 5/9, 58.36 s, 14.36 tr. b., 3.14 m/s

  4. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  5. 1. Zka - MA2: 2/9, 49.74 s, 2.74 tr. b., 3.62 m/s

  6. 2. Zka - MA2: 1/9, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  7. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  8. Jumping M 1: Diskvalifikován

  9. Jumping M 2: 8/15, 39.08 s, 16.08 tr. b., 3.66 m/s

  10. Jumping M 3: 4/15, 42.53 s, 11.53 tr. b., 3.29 m/s

  11. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  12. Agility open M: Diskvalifikován

  13. Agility Special kříženci M: 2/8, 62.34 s, 16.34 tr. b., 3.37 m/s

  14. Jumping open M: 10/15, 43.5 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  15. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  16. Agility open M: 9/16, 40.93 s, 11.93 tr. b., 3.76 m/s

  17. Jumping open M: Diskvalifikován

  18. Zkouška MA2: 2/5, 52.47 s, 9.47 tr. b., 3.2 m/s

  19. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  20. 1. zkouška MA2: 6/7, 63.22 s, 25.22 tr. b., 2.89 m/s

  21. 2. zkouška MA2: 2/7, 49.81 s, 6.81 tr. b., 2.95 m/s

  22. 3. zkouška MA2: 2/7, 49.94 s, 0.94 tr. b., 3.34 m/s

  23. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  24. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška MA2: 6/8, 58.3 s, 21.3 tr. b., 2.74 m/s

  26. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  27. 1. zkouška MA2: 5/9, 53.03 s, 23.03 tr. b., 2.56 m/s

  28. 2. zkouška MA2: 3/9, 45.67 s, 6.67 tr. b., 3.26 m/s

  29. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  30. III.zkouška MA2: 3/3, 71.28 s, 35.28 tr. b., 2.3 m/s

  31. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  34. ZkA. II. MA2: 2/8, 44.99 s, 5.99 tr. b., 3.65 m/s

  35. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  36. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  37. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  38. I. zkouška MA2: 3/6, 41.85 s, 6.85 tr. b., 3.56 m/s

  39. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  40. Zk.A II. MA2: Diskvalifikován

  41. ZkA. I. MA2: 5/11, 57.98 s, 16.98 tr. b., 3.07 m/s

  42. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  43. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška MA2: 5/7, 64.43 s, 14.43 tr. b., 2.92 m/s

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  46. 1. zkouška MA2: 5/9, 54.03 s, 9.03 tr. b., 2.85 m/s

  47. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  48. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  49. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  50. 2.zkouška MA2: 5/10, 58.34 s, 19.34 tr. b., 2.74 m/s

  51. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  52. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  53. 2.běh MA2: Diskvalifikován

  54. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  55. 1. zkouška MA2: 2/13, 42.11 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  56. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  57. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  58. Druhá zkouška MA2: 6/10, 68.62 s, 23.62 tr. b., 2.29 m/s

  59. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  60. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  61. 1.zkouška MA2: 6/10, 50.39 s, 10.39 tr. b., 3.21 m/s

  62. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  63. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  64. 1. běh M: 5/17, 42.69 s, 3.69 tr. b., 3.82 m/s

  65. 2. běh M: 6/17, 50.6 s, 18.6 tr. b., 3.04 m/s

  66. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  67. ZkA. II. MA2: 6/9, 60.43 s, 30.43 tr. b., 2.83 m/s

  68. ZkA. I. MA2: 1/9, 41.31 s, 9.31 tr. b., 3.66 m/s

  69. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  70. Druhá zkouška MA2: 2/5, 45.81 s, 12.81 tr. b., 3.43 m/s

  71. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  72. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  73. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška MA2: 5/10, 52.63 s, 24.63 tr. b., 2.62 m/s

  75. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  76. 1. Zka - MA2: 4/8, 64.43 s, 15.43 tr. b., 2.79 m/s

  77. 2. Zka - MA2: 6/8, 67.16 s, 13.16 tr. b., 2.68 m/s

  78. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  79. ZkA. II. MA2: 5/9, 70.34 s, 33.34 tr. b., 2.54 m/s

  80. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  81. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  82. 1. zkouška MA2: 6/12, 46.34 s, 9.34 tr. b., 3.17 m/s

  83. 2. zkouška MA2: 9/12, 42.9 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  84. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  85. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  86. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  87. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  88. Agility open M: 5/12, 53.6 s, 8.6 tr. b., 3.36 m/s

  89. Jumping M: Diskvalifikován

  90. Zkouška MA1: 1/1, 46.32 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  91. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  92. 1. zkouška MA1: 2/5, 37.91 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  93. 2. zkouška MA1: 2/5, 37.48 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  94. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  95. MA1 I.: 3/5, 51.22 s, 7.22 tr. b., 2.66 m/s

  96. MA1 II.: 1/5, 41.34 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  97. MA1 III.: Diskvalifikován

  98. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  99. 1. zkouška MA1: 4/14, 45.17 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  100. 2. zkouška MA1: 7/14, 64.61 s, 26.61 tr. b., 2.41 m/s

  101. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  102. 1.zkouška MA1: 3/6, 44.03 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  103. 2.zkouška MA1: 4/6, 40.16 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  104. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  105. agility open M: 4/14, 50.11 s, 13.11 tr. b., 3.03 m/s

  106. jumping M: Diskvalifikován

  107. zkouška MA1: 5/7, 61.29 s, 18.29 tr. b., 2.86 m/s