041123

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Kretková, OSA Naura

    Arrow_down

Pes

  1. Rayana Revine Sněžný tygr, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  2. A1 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. A1 S 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Jumping S: Diskvalifikován

  5. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  6. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  8. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  9. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  11. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  12. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  14. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  15. 1. zkouška agility: 3/4, 39.67 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  16. 2. zkouška agility: 3/4, 43.44 s, 6.44 tr. b., 3.27 m/s

  17. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 24, 01. 01. 2024

  18. 1.zkouška A1: Diskvalifikován

  19. 2.zkouška A1: 2/2, 38.81 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  20. 3.zkouška A1: 1/2, 46.53 s, 9.53 tr. b., 3.01 m/s

  21. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  22. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  24. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  25. 1. zkouška S A1: 3/5, 41.7 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  26. 2. zkouška S A1: Diskvalifikován

  27. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  28. 1. zkouška S A1: 4/5, 44.32 s, 11.32 tr. b., 3.34 m/s

  29. 2. zkouška S A1: 3/5, 38.66 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  30. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  31. Zkouška I.: Diskvalifikován

  32. Zkouška II.: Diskvalifikován

  33. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  34. zkouška SA1 1: Diskvalifikován

  35. zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  36. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  37. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  39. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  40. Zkouška 1: 3/3, 42.42 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  41. Zkouška 2: 2/3, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  42. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Kristou, 16. 09. 2023

  43. zkouška SA1: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška SA1: 2/2, 51.7 s, 11.7 tr. b., 3.02 m/s

  45. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  46. Agility S: Diskvalifikován

  47. Jumping S: Diskvalifikován

  48. Zkouška SA1: 2/3, 54.03 s, 5.03 tr. b., 3.55 m/s

  49. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  50. 1.zkouška: 1/3, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  51. 2. zkouška: 2/3, 50.51 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  52. Polanka nad Odrou - Zkoušky pro A0 a veterány, 27. 07. 2023

  53. Jumping A0 I: 2/4, 24.0 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  54. Jumping A0 II: 3/4, 32.53 s, 7.53 tr. b., 3.07 m/s