018122

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Urbanová

    Arrow_down

Pes

  1. Diamond Dolly Koryfej, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  4. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  5. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška SA2: 2/6, 45.83 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  8. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  9. ZkA. II. SA2: 2/3, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  10. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  11. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  12. Czech Imp Jump Small: 25/30, 41.93 s, 27.93 tr. b., 2.89 m/s

  13. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  14. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  16. Czech Imp Jump Small: 19/22, 40.27 s, 24.27 tr. b., 2.96 m/s

  17. Jumping 1 - Small: 13/23, 48.27 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  18. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  20. II.Zk SA2: 4/7, 47.76 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  21. I. Zk SA2: 6/7, 50.37 s, 7.37 tr. b., 3.65 m/s

  22. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  23. Zkouška II / S / A2: 5/7, 62.16 s, 10.16 tr. b., 3.47 m/s

  24. Zkouška I / S / A2: 6/7, 49.5 s, 5.5 tr. b., 3.76 m/s

  25. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  26. Agility D: 2/12, 50.57 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  27. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  28. Jumping D: 7/12, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  29. Jumping Squads as Individual: 28/30, 48.95 s, 9.95 tr. b., 3.58 m/s

  30. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  31. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  32. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  33. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  34. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  35. Součty 1. zkoušky XSA2 + SA2: 2/5, 52.95 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  36. Součty 2. zkoušky XSA2 + SA2: 1/5, 56.66 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  37. 1. zkouška SA2: 2/5, 52.95 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  38. 2. zkouška SA2: 1/5, 56.66 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  39. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  40. Zkouška II SA2: 2/3, 45.76 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  41. Zkouška I SA2: 2/3, 44.79 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  42. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  43. 1. Zkouška SA1: 2/5, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  44. 2. Zkouška SA1: 1/5, 49.5 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  45. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  46. Agility S: Diskvalifikován

  47. Jumping S: 11/22, 54.3 s, 10.3 tr. b., 3.63 m/s

  48. Tuneliáda S : 16/22, 57.55 s, 10.55 tr. b., 3.63 m/s

  49. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  50. 1. Zkouška SA1: 2/5, 53.37 s, 16.37 tr. b., 3.09 m/s

  51. 2. Zkouška SA1: 3/5, 44.8 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  52. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  53. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  54. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  55. ZkA. III. SA1: Diskvalifikován

  56. ZkA. II. SA1: 1/4, 39.6 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  57. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  59. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  60. ZkA. I. SA1: 2/3, 47.98 s, 7.98 tr. b., 3.27 m/s

  61. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  62. 1.Zkouska: 1/3, 48.64 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  63. 2.Zkouska: 1/3, 41.21 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  64. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  65. A0 J II S: 2/3, 25.33 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  66. A0 J I S: Diskvalifikován