005122

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. David Šimek, Lomáci

    Arrow_down

Pes

  1. Aschley Hell's Dwarf, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 01. 2023

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: Diskvalifikován

  4. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  5. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  6. LA1 I: Diskvalifikován

  7. LA1 II: 1/10, 36.99 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  8. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  9. LA1 I: Diskvalifikován

  10. LA1 II: 2/6, 42.63 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  11. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  12. 1. Zkouška LA1: 5/12, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. 2. Zkouška LA1: 3/12, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  14. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  15. 1. Zkouška LA1: 1/13, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  16. 2. Zkouška LA1: 7/13, 35.92 s, 20.0 tr. b., 4.87 m/s

  17. 3. Zkouška LA1: 4/13, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  19. 1. Zkouška LA1: 3/14, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  20. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  21. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  22. Buštěhrad - Vánoční dvojzkoušky na pohodu, 16. 12. 2022

  23. Druhá zkouška: 1/6, 40.9 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  24. První zkouška: Diskvalifikován

  25. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  26. 1. Zkouška LA1: 6/11, 34.22 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  27. 2. Zkouška LA1: 3/11, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  28. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  29. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA1: 1/6, 38.12 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  31. Beroun - Berounský speciál pro agi naděje (A0, A1), 05. 11. 2022

  32. 1. zkouška LA1: 4/12, 25.62 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  33. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  34. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  35. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA1: 4/9, 29.4 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  37. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  38. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  39. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. 3. Zkouška LA1: 5/15, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  42. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  43. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. 3. Zkouška LA1: 3/14, 30.59 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  46. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  47. Součty 1. jumpingu MLA0 + LA0: 4/4, 18.91 s, 20.0 tr. b., 0.0 m/s

  48. Součty 2. jumpingu MLA0 + LA0: Diskvalifikován

  49. 1. Jumping LA0: 4/4, 18.91 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  50. 2. Jumping LA0: Diskvalifikován

  51. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  52. 1. Běh LA0: Diskvalifikován

  53. 2. Běh LA0: 1/2, 19.09 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  54. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  55. Jumping I / A0 / L: 6/8, 17.06 s, 5.0 tr. b., 6.33 m/s

  56. Jumping II / A0 / L: 6/8, 16.08 s, 5.0 tr. b., 6.78 m/s

  57. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  58. Jumping II NE LA0: Diskvalifikován

  59. Jumping I NE LA0: 1/4, 21.45 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  60. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  61. 1. Jumping LA0: 1/4, 18.41 s, 5.0 tr. b., 6.52 m/s

  62. 2. Jumping LA0: Diskvalifikován

  63. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  64. 1. Jumping LA0: Diskvalifikován

  65. 2. Jumping LA0: 2/5, 23.08 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  66. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  67. JUMPING I A0 L: Diskvalifikován

  68. JUMPING II A0 L: 1/4, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s