050421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Romana Čermáková, Psí škola Rarášek

    Arrow_down

Pes

  1. Jerry, Pudl střední

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  2. 1. A1 M: 1/8, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  3. 2. A1 M: 1/8, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  4. Pardubice - Svítkov - Dvojzkoušky pro A1 s jumpingem + 2x A0, 03. 09. 2023

  5. JUMPING: 3/5, 28.65 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  6. 1. ZKOUŠKA: 1/5, 35.85 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  7. 2. ZKOUŠKA: 3/5, 40.9 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  8. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  9. Zkouška MA1 I.: 2/6, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  10. Zkouška MA1 II.: Diskvalifikován

  11. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  12. 1.zkouška: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška: Diskvalifikován

  14. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  15. Jump III. MA1: 2/12, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  16. Jump II. MA1: 4/12, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  17. Jump I. MA1: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  19. II. zkouška MA1: 2/3, 44.23 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  20. I. zkouška MA1: 2/3, 42.5 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  21. Dolní Přím - Probluz - Odpolední zkoušky Probluz, 28. 05. 2023

  22. Zkouška 1: 1/2, 42.97 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  23. Zkouška 2: 1/1, 39.22 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  24. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  25. Zkouška I A1 M: 2/3, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  26. Zkouška II A1 M: 1/3, 45.31 s, 15.31 tr. b., 3.49 m/s

  27. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  28. II. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  29. I.Zkouška MA1: Diskvalifikován

  30. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  31. 1. zkouška MA1: 3/6, 45.52 s, 20.0 tr. b., 3.78 m/s

  32. 2. zkouška MA1: 4/6, 41.81 s, 10.81 tr. b., 3.54 m/s

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  34. 1.zkouška: 2/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  35. 2.zkouška: Diskvalifikován

  36. 3.zkouška: 2/3, 41.32 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  37. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  38. 1. zkouška A1 M: 2/3, 57.5 s, 28.5 tr. b., 2.59 m/s

  39. 2. zkouškaA1 M: 1/3, 42.02 s, 15.02 tr. b., 3.33 m/s

  40. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  41. II. Zkouška MA1: 1/7, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  42. I. Zkouška MA1 : Diskvalifikován

  43. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  44. Agility: Diskvalifikován

  45. Jumping: 7/12, 45.43 s, 5.43 tr. b., 4.09 m/s

  46. Zkoušky: Diskvalifikován

  47. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  48. 1.zkouška: Diskvalifikován

  49. 2.zkouška: 3/4, 53.71 s, 10.0 tr. b., 2.98 m/s

  50. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  51. II. Zkouška MA1: 6/9, 40.42 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  52. I. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  53. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  54. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  55. 2. JUMPING M: Diskvalifikován

  56. 3. JUMPING M: 4/16, 43.05 s, 9.05 tr. b., 3.88 m/s

  57. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  58. III. jumping: Diskvalifikován

  59. II. jumping: Diskvalifikován

  60. I. jumping: 6/11, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  61. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  62. NE - 1. jumping M: Diskvalifikován

  63. NE - 2. jumping M: Diskvalifikován

  64. NE - 3. jumping M: 5/10, 45.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s