034921

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nicol Svobodová

    Arrow_down

Pes

  1. Beily, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár, 18. 05. 2024

  2. Agility M: 15/21, 46.13 s, 10.13 tr. b., 3.79 m/s

  3. Jumping A2 a A3 M: Diskvalifikován

  4. Zkouška M A2: 3/6, 42.31 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  5. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  6. Agility IV M: Diskvalifikován

  7. Jumping IV M: 9/23, 44.12 s, 9.12 tr. b., 3.9 m/s

  8. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  9. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MA2: 1/5, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  11. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024, 23. 03. 2024 - 24. 03. 2024

  12. Agility III. M: Diskvalifikován

  13. Agility II. M: Diskvalifikován

  14. Agility I. M: Diskvalifikován

  15. Jumping III. M: Diskvalifikován

  16. Jumping II. M: 11/27, 44.09 s, 4.09 tr. b., 3.95 m/s

  17. Jumping I. M: Diskvalifikován

  18. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2024

  19. Druhá zkouška: 3/4, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  20. První zkouška: Diskvalifikován

  21. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  22. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  24. Cheb - Kopaninské STEIN dvojzkoušky, 24. 02. 2024

  25. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  26. Zkouška I. MA2: 1/5, 50.06 s, 6.06 tr. b., 3.76 m/s

  27. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  28. Druhá zkouška: 1/1, 49.28 s, 22.28 tr. b., 3.13 m/s

  29. První zkouška: 1/1, 44.6 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  30. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  31. Agility Open: Diskvalifikován

  32. Jumping Open: Diskvalifikován

  33. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  34. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška MA1: 1/4, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  37. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem s Calibrou, 16. 09. 2023 - 17. 09. 2023

  38. Agility Neděle M: Diskvalifikován

  39. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  40. Zkoušky neděle M1: 1/3, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  41. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  42. Dišův Fast and Furious M: 11/15, 23.32 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  43. 1. zkouška MA1: 2/8, 40.13 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  44. 2. Zkouška MA1: 1/8, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  45. 3. zkouška MA1: 5/7, 46.15 s, 11.15 tr. b., 3.42 m/s

  46. 4. zkouška MA1: 2/7, 37.96 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  47. Aš - Kopaninský hop, 14. 05. 2023

  48. Agility M: Diskvalifikován

  49. Jumping M: Diskvalifikován

  50. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  51. Mariánské Lázně - Jarní zkoušky s Calibrou, 15. 04. 2023

  52. Zkouška 1 M1: 2/3, 51.69 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  53. Zkouška 2 M1: Diskvalifikován

  54. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  55. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 M: 3/7, 47.75 s, 5.75 tr. b., 3.69 m/s

  57. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  58. Jumping 4 M: Diskvalifikován

  59. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  60. 1. Zkouška MA1: 7/8, 53.7 s, 24.7 tr. b., 2.85 m/s

  61. 2. Zkouška MA1: 5/8, 47.22 s, 12.22 tr. b., 3.32 m/s

  62. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  63. Agility M: Diskvalifikován

  64. Jumping M: Diskvalifikován

  65. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  66. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  67. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  68. Zkouška 3 MA1: Diskvalifikován