010421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Sýkorová, Speedypaws, z.s.

    Arrow_down

Pes

  1. Fly Sweet Secret, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rohatec - Rohatecké letní dvojzkoušky, 14. 07. 2024

  2. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  4. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 13. 07. 2024

  5. 1.ZK XS A3: 2/2, 46.71 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  6. 2.ZK XS A3: Diskvalifikován

  7. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd 2024, 29. 06. 2024

  8. 1. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  10. Přerov - Dvojzkoušky, 23. 06. 2024

  11. 1. zkouška agility: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška agility: 3/3, 39.77 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  13. Třebíč - RoKiJ Double 04, 16. 06. 2024

  14. (Zkouška) A3 - II XS: Diskvalifikován

  15. (Zkouška) A3 - I XS: Diskvalifikován

  16. Třebíč - RoKiJ Double 03, 15. 06. 2024

  17. (Zkouška) A3 - II XS: Diskvalifikován

  18. (Zkouška) A3 - I XS: 1/2, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  19. Třebíč - RoKiJ Double 02, 14. 06. 2024

  20. (Zkouška) A3 - II XS: Diskvalifikován

  21. (Zkouška) A3 - I xsx: 3/3, 45.79 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  22. Bílany u Kroměříže - 3x zkouška chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 02. 06. 2024

  23. A3 XS 1.zkouška: Diskvalifikován

  24. A3 XS 2.zkouška: Diskvalifikován

  25. A3 XS 3.zkouška: Diskvalifikován

  26. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 05. 2024

  27. 1. Zkouška Agility: 2/2, 54.92 s, 16.92 tr. b., 3.88 m/s

  28. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  29. Šumperk - Havliczech 71 s Calibrou - 3 x A1 + 2 x A3, 24. 05. 2024

  30. Zkouška I.: Diskvalifikován

  31. Zkouška II.: 1/3, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  32. Bílany u Kroměříže - 3x zkouška A3 3x zkouška A2 2x zkouška A1 chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 05. 2024

  33. A3 XS 1.zkouška: Diskvalifikován

  34. A3 XS 2.zkouška: Diskvalifikován

  35. A3 XS 3.zkouška: 3/4, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  36. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  37. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška XSA3: 1/3, 50.23 s, 5.23 tr. b., 3.98 m/s

  39. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  40. Třebíč - Dvojzkoušky + A0 - Complex dog CUP 2/5, 04. 05. 2024

  41. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  43. Starý Jičín - Podhradní zkoušky 1, 01. 05. 2024

  44. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  46. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  47. Agility II XS: Diskvalifikován

  48. Agility I. XS: 15/37, 42.06 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  49. Jumping III XS: Diskvalifikován

  50. Jumping II. XS: 14/36, 34.55 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  51. Jumping IV XS - papillonů: Diskvalifikován

  52. Jumping I. XS: Diskvalifikován

  53. Pňov - Předhradí - 11. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 20. 04. 2024

  54. Zkouška č. 1 - XSA3: Diskvalifikován

  55. Zkouška č. 2 - XSA3: 2/3, 52.41 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  56. Zlechov - Jarní dvojzkoušky, 13. 04. 2024

  57. 1 Zkouška: 2/2, 53.31 s, 25.31 tr. b., 3.45 m/s

  58. 2. Zkouška: 1/2, 46.09 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  59. Třebíč - Dvojzkoušky + A0 + Complex dog CUP 1/5, 07. 04. 2024

  60. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  62. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  63. Zkouška A3 - II XS: Diskvalifikován

  64. Zkouška A3 - I XS: 4/4, 61.26 s, 29.26 tr. b., 3.59 m/s

  65. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  66. A3 XS 1.zkouška: Diskvalifikován

  67. A3 XS 2.zkouška: Diskvalifikován

  68. Jumping A3 XS: 2/7, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  69. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  70. Zkouška I. A3 XS: Diskvalifikován

  71. Zkouška II. A3 XS: 4/6, 55.86 s, 16.86 tr. b., 3.83 m/s

  72. Zkouška III. A3 XS: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  74. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  76. 3. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  77. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  78. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  80. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  81. A3 XS 1.zkouška: Diskvalifikován

  82. A3 XS 2.zkouška: 3/7, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  83. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  84. A3 XS 1.zkouška: Diskvalifikován

  85. A3 XS 2.zkouška: Diskvalifikován

  86. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  87. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška XSA3: 1/2, 48.72 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  89. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  90. 1. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška XS A3: Diskvalifikován

  92. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  93. 1.zkouška: Diskvalifikován

  94. 2.zkouška: 1/1, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  95. 3.zkouška: Diskvalifikován

  96. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  97. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška: 2/4, 44.47 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  99. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  100. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  102. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  103. 1. zkouška agility: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  105. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 24, 01. 01. 2024

  106. 1.zkouška A2: Diskvalifikován

  107. 2.zkouška A2: Diskvalifikován

  108. 3.zkouška A2: 1/2, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  109. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  110. 1.zkouška A2: 1/4, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  111. 2.zkouška A2: Diskvalifikován

  112. 3.zkouška A2: 1/4, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  113. Sviadnov u Frýdku-Místku - Sváteční pohodové zkoušky, 28. 12. 2023

  114. Zkouška A2 I: 1/2, 42.11 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  115. Zkouška A2 II: Diskvalifikován

  116. Zkouška A2 III: Diskvalifikován

  117. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  118. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  120. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  121. 1. zkouška XS A2: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška XS A2: Diskvalifikován

  123. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  124. 1. zkouška XS A2: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška XS A2: Diskvalifikován

  126. Brno - Páteční disco!, 24. 11. 2023

  127. 1. A2 zkouška XS: Diskvalifikován

  128. 2. A2 zkouška XS: Diskvalifikován

  129. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  130. Zkouška II. XSA2: Diskvalifikován

  131. Zkouška I. XSA2: Diskvalifikován

  132. Čebín - Listopadové dvojzkoušky Čebín II. + A0, 12. 11. 2023

  133. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  135. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  136. Zkouška I.: Diskvalifikován

  137. Zkouška II,: 3/4, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  138. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  139. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  141. 3. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  142. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  143. Zkouška II. XSA2: Diskvalifikován

  144. Zkouška I. XSA2: Diskvalifikován

  145. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  146. Zkouška I.: Diskvalifikován

  147. Zkouška II.: Diskvalifikován

  148. Zkouška III.: Diskvalifikován

  149. Zkouška IV,: 1/2, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  150. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  151. Zkouška A2 II XS: Diskvalifikován

  152. Zkouška A2 I XS: 1/2, 38.6 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  153. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  154. Zkouška I.: Diskvalifikován

  155. Zkouška II.: Diskvalifikován

  156. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  157. zkouška XSA2 1: Diskvalifikován

  158. zkouška XSA2 2: Diskvalifikován

  159. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  160. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  161. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  162. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  163. Zkouška 1: 3/4, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  164. Zkouška 2: 2/4, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  165. Janov u Litomyšle - Janovské trojzkoušky, 23. 09. 2023

  166. I. : 1/1, 46.46 s, 25.0 tr. b., 4.09 m/s

  167. II.: Diskvalifikován

  168. III: 1/1, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  169. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  170. 1. Zkouška XSA2: 3/3, 41.66 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  171. 2. Zkouška XSA2: 1/3, 43.81 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  172. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 16. 09. 2023

  173. 1. zkouška: 1/4, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  174. 2. zkouška: Diskvalifikován

  175. 3. zkouška: Diskvalifikován

  176. Slavičín - Divnice - VALAŠSKÉ DVOJZKOUŠKY + PARA, 27. 08. 2023

  177. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  179. Prostějov - Prostějovský trojboj A1 + J0, 25. 08. 2023

  180. III. Zkouška A1 XS: 3/4, 32.27 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  181. II. Zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  182. I. Zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  183. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  184. 1.zkouška: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška: 1/7, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  186. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  187. Zkouška Agility 1: 4/8, 39.15 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  188. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  189. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  190. Zkouška I.: Diskvalifikován

  191. Zkouška II.: Diskvalifikován

  192. Zkouška III.: 1/2, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  193. Šumperk - Havliczech 67 - 4 x A1 speciál s Calibrou, 29. 07. 2023

  194. Zkouška I.: Diskvalifikován

  195. Zkouška II.: 1/4, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  196. Zkouška III.: Diskvalifikován

  197. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  198. Rožnov pod Radhoštěm - Odpolední VIP dvojzkoušky, 06. 07. 2023

  199. 1.zkouška : 1/1, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  200. 2.zkouška: Diskvalifikován

  201. 3.zkouška: 1/1, 36.16 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  202. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  203. 1. zkouška XSA1: 1/5, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  204. 2. zkouška XSA1: Diskvalifikován

  205. Šumperk - Havliczech 65 - 4 x A1 speciál s Calibrou, 01. 07. 2023

  206. Zkouška I.: Diskvalifikován

  207. Zkouška II.: Diskvalifikován

  208. Zkouška III.: 1/4, 32.29 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  209. Zkouška IV.: 1/4, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  210. Přerov - Dvojzkoušky + Para, 25. 06. 2023

  211. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  212. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  213. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  214. jumping XSA1: 2/8, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  215. zkouška XSA1: Diskvalifikován

  216. Kroměříž - Červnové dvojzkoušky, 11. 06. 2023

  217. Zkouška Agility 1: 2/7, 34.17 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  218. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  219. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 10. 06. 2023

  220. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  221. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  222. Opava - ODPOLEDNÍ SPECIÁL PRO A1 a A2, 24. 05. 2023 - 25. 05. 2023

  223. 1. zkouška A1 XS: 1/3, 31.81 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  224. 2. zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  225. 3. zkouška A1 XS: Diskvalifikován

  226. Zlín - Příluky - Zlínské dvojzkoušky + běh pro útulek s JK Animals, 08. 05. 2023

  227. Běh pro útulek: 9/10, 39.4 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  228. 1.zkouška: 1/2, 32.95 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  229. 2.zkouška: Diskvalifikován

  230. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  231. zkouška XSA1 1: 3/5, 37.7 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  232. zkouška XSA1 2: 3/5, 31.09 s, 25.0 tr. b., 5.79 m/s

  233. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  234. druhá zkouška : 2/2, 41.07 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  235. první zkouška: Diskvalifikován

  236. třetí zkouška: 1/2, 37.18 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  237. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  238. 1st Agility Trial: 2/4, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  239. 2nd Agility Trial: 1/4, 40.2 s, 20.0 tr. b., 3.98 m/s

  240. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 3 - druhá šance, 29. 04. 2023

  241. Agility XS: 2/2, 35.47 s, 30.0 tr. b., 4.51 m/s

  242. Agility XS - druhá šance: Diskvalifikován

  243. Jumping XS: 1/2, 35.1 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  244. Jumping XS - druhá šance: 2/2, 38.0 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  245. Rohatec - Rohatecký koláček, 15. 04. 2023

  246. 1. jumping XS: 1/4, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  247. 2. jumping XS: 3/4, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  248. 3. jumping XS: 3/4, 37.9 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  249. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  250. Zkouška I. A1 XS: Diskvalifikován

  251. Zkouška II. A1 XS: 2/3, 33.79 s, 25.0 tr. b., 4.79 m/s

  252. Zkouška III. A1 XS: Diskvalifikován

  253. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  254. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  255. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  256. 3. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  257. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  258. 1. zkouška: 2/2, 31.81 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  259. 2. zkouška: Diskvalifikován

  260. 3. zkouška: 1/2, 31.21 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  261. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  262. 1. zkouška XSA1: 1/5, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  263. 2. zkouška XSA1: 1/5, 45.04 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  264. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  265. 1. zkouška XSA1: 2/3, 36.48 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  266. 2. zkouška XSA1: 2/3, 34.39 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  267. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  268. 1. zkouška: Diskvalifikován

  269. 2. zkouška: 1/1, 35.57 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  270. 3. zkouška: 1/1, 41.58 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  271. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  272. 1. zkouška XS A1: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška XS A1: Diskvalifikován

  274. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  275. 1. zkouška A1: 1/1, 37.71 s, 25.0 tr. b., 3.66 m/s

  276. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  277. 3. zkouška A1: Diskvalifikován

  278. Šumperk - Havliczech 52 - A1 speciál, 30. 09. 2022

  279. Zkouška I.: Diskvalifikován

  280. Zkouška II.: Diskvalifikován

  281. Zkouška III.: Diskvalifikován

  282. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  283. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  284. Agility Trial I: Diskvalifikován

  285. Agility Trial II: Diskvalifikován

  286. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  287. 1. Zkouška XSA1: 2/3, 38.8 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  288. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  289. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  290. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  291. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  292. Nedvězí - Benefiční dvojzkoušky A1, 06. 08. 2022

  293. Agility Trial I: Diskvalifikován

  294. Agility Trial II: Diskvalifikován

  295. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  296. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  297. 2. Zkouška SA1: 3/5, 34.46 s, 25.0 tr. b., 4.82 m/s

  298. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  299. III. Zkouška SA1: 4/6, 33.18 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  300. II. Zkouška SA1: 3/6, 37.09 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  301. I. Zkouška SA1: 4/6, 31.91 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  302. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  303. Zkouška II. SA1: 6/10, 43.71 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  304. Zkouška SA1: 7/10, 32.21 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  305. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  306. 1. Zkouška SA1: 3/5, 33.62 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  307. 2. Zkouška SA1: 3/5, 38.62 s, 25.0 tr. b., 3.94 m/s

  308. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  309. lll. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  310. ll. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  311. l. Zkouška SA1: 1/3, 38.63 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  312. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  313. Agility Trial I: 2/4, 38.63 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  314. Agility Trial II: 2/4, 32.27 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  315. Agility Trial III: 2/4, 32.58 s, 25.0 tr. b., 4.91 m/s

  316. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  317. Agility Trial I: 1/3, 36.2 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  318. Agility Trial II: Diskvalifikován

  319. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2022

  320. druhá zkouška: 2/4, 35.43 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  321. první zkouška A1 S: 4/4, 33.13 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  322. třetí zkouška: Diskvalifikován

  323. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  324. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  325. 2. Zkouška SA1: 1/4, 37.69 s, 25.0 tr. b., 4.27 m/s

  326. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  327. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  328. 1. Zkouška SA1: 3/10, 35.24 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  329. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  330. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  331. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  332. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  333. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  334. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  335. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  336. 1. zkouška A1 S: 2/3, 40.28 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  337. 2. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  338. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  339. 1. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  340. 2. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  341. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  342. Agility SA: Diskvalifikován

  343. Jumping SA: Diskvalifikován

  344. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  345. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  346. Rožnovský dvojboj 1. A1: Diskvalifikován

  347. Rožnovský dvojboj 2. A1: Diskvalifikován

  348. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  349. 1. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  350. 2. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  351. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  352. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  353. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován