Cz En

020020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Edita Sedláčková, Klub agility Třešť

    Člen KA

Pes

  1. Tamara Brilliant Bohemia, Papillon

Výsledky

  1. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  2. Zkouška II. SA2: 1/6, 48.71 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  3. Zkouška I.SA2: 1/6, 43.23 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  5. Agility Open S: 11/30, 51.71 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  6. Jumping Open S: 19/30, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  7. Zkouška SA2: 6/11, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  8. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  9. Agility Open S: 6/14, 56.41 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  10. Jumping Open S: Diskvalifikován

  11. Zkouška SA2: 2/4, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  12. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  13. Agility S: 12/19, 52.04 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  14. Jumping S: 2/19, 29.73 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  15. Zkouška SA2: 5/7, 54.32 s, 19.32 tr. b., 3.46 m/s

  16. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  17. III. Zkouška SA2: 3/7, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  18. II. Zkouška SA2: 3/7, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  19. I. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  20. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  21. 1. zkouška: 5/7, 49.81 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  22. 2. zkouška: 2/7, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  23. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  24. Agility s: Diskvalifikován

  25. Jumping S: 2/18, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  26. Zkouška S A2: 3/6, 50.74 s, 18.74 tr. b., 3.55 m/s

  27. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  28. 1. Zkouška SA2: 1/4, 43.94 s, 1.94 tr. b., 3.55 m/s

  29. 2. Zkouška SA2: 3/4, 47.89 s, 8.89 tr. b., 3.47 m/s

  30. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  31. Agility S: Diskvalifikován

  32. Jumping S : 3/18, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  33. Zkouška SA2: 3/7, 47.25 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  34. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  35. Jumping II S: 7/19, 50.59 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  36. Jumping I S: 4/19, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  37. Jumping spec. S: 15/19, 40.43 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  38. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  39. Jumping 1 - A1: 1/8, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  40. Jumping 2 - A1: 1/8, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  41. Jumping 3 - A1: Diskvalifikován

  42. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  43. Druhá zkouška SA1: 1/4, 39.25 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  44. První zkouška SA1: 1/4, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  45. Třetí zkouška SA1: 1/4, 42.79 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  46. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  47. Agility S: 6/19, 57.87 s, 8.87 tr. b., 3.63 m/s

  48. Jumping S: Diskvalifikován

  49. Zkouška SA1: 2/5, 41.9 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  50. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  51. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška SA1: 1/6, 48.61 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  53. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  54. 1.zkouška SA1 NE: 2/6, 45.45 s, 13.45 tr. b., 3.5 m/s

  55. 1. zkouška SA1 SO: 2/7, 38.77 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  56. 2. zkouška SA1 NE: 1/6, 39.92 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  57. 2. zkouška SA1 SO: 1/7, 42.14 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  58. 3. zkouška SA1 SO: 1/7, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  59. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  60. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  62. Jumping 2 - Small: 8/18, 40.19 s, 0.19 tr. b., 4.28 m/s

  63. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  64. Zkouška 1: Diskvalifikován

  65. Zkouška 2: Diskvalifikován

  66. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  67. 1. Zkouška SA1: 2/7, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  68. 2. Zkouška SA1: 1/7, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  69. 3. Zkouška SA1: 3/7, 50.24 s, 17.24 tr. b., 3.22 m/s

  70. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  71. Agility small: Diskvalifikován

  72. Jumping small: 10/19, 54.72 s, 31.72 tr. b., 3.14 m/s

  73. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  74. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  75. Agility S: 10/13, 63.01 s, 11.01 tr. b., 3.33 m/s

  76. Jumping S: 7/12, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  77. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  78. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  79. Agility S: Diskvalifikován

  80. Jumping S: 12/26, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  81. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  82. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  83. dr.A1: Diskvalifikován

  84. pr.A1: 2/3, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  85. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  86. Druhá SA1: 2/7, 42.25 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  87. První SA1 : 4/7, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  88. Třetí SA1: 2/7, 42.54 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  89. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  90. 1. běh SA1: 2/8, 43.83 s, 25.83 tr. b., 3.49 m/s

  91. 2. běh SA1: 4/8, 66.91 s, 31.91 tr. b., 2.36 m/s

  92. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  93. 1. zkouška: Diskvalifikován

  94. 2. zkouška: 2/9, 48.86 s, 12.86 tr. b., 3.32 m/s

  95. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  96. Agility S neděle : Diskvalifikován

  97. Agility S sobota: 11/21, 59.26 s, 13.26 tr. b., 3.0 m/s

  98. Jumping S neděle: 4/19, 42.85 s, 0.85 tr. b., 3.45 m/s

  99. Jumping S sobota: 12/20, 47.15 s, 5.15 tr. b., 3.65 m/s

  100. Zkouška SA1 neděle: 3/8, 46.44 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  101. Zkouška SA1 sobota: 2/8, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s