Cz En

066219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Halina Heimerlová, KK Jihlava

    Člen KA

Pes

  1. Vicca Valeska z Větrova, Knírač malý

Výsledky

  1. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  2. III. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  3. II. Zkouška MA1: 1/5, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  4. I. Zkouška MA1: 1/5, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  5. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  6. 1. zkouška: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška: 2/8, 42.15 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  8. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  9. Agility M: Diskvalifikován

  10. Jumping M: Diskvalifikován

  11. Zkouška M A1: 2/3, 42.59 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  12. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  13. Jumping II M: 4/16, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  14. Jumping I M: Diskvalifikován

  15. Jumping spec. M: Diskvalifikován

  16. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  17. Druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  18. První zkouška MA1: Diskvalifikován

  19. Třetí zkouška MA1: 2/10, 41.23 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  20. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  21. Agility M: Diskvalifikován

  22. Jumping M: 11/23, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  23. Zkouška MA1: 2/4, 48.59 s, 18.59 tr. b., 3.27 m/s

  24. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  25. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  27. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  28. 1. zkouška MA1 SO: 1/3, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  29. 2. zkouška MA1 SO: Diskvalifikován

  30. 3. zkouška MA1 SO: Diskvalifikován

  31. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  32. 1. Zkouška MA1: 3/5, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  33. 2. Zkouška MA1: 3/5, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  34. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  36. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  37. ZkA. MA1 II.: 5/5, 39.93 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  38. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  39. Zkouška 1: Diskvalifikován

  40. Zkouška 2: 4/5, 40.41 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  41. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  42. 1. Zkouška MA1: 2/5, 35.98 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  43. 2. Zkouška MA1: 1/5, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  44. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  45. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  46. Agility medium: Diskvalifikován

  47. Jumping medium: 6/12, 46.78 s, 28.78 tr. b., 3.68 m/s

  48. Zkouška MA1: 2/4, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  49. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  50. Agility M: 7/15, 57.47 s, 10.47 tr. b., 3.48 m/s

  51. Jumping M: Diskvalifikován

  52. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  53. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  54. Druhá MA1: Diskvalifikován

  55. První MA1 : 2/3, 40.59 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  56. Třetí MA1: 2/3, 42.22 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  57. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  58. 1. zkouška: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška: Diskvalifikován

  60. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  61. 1. zkouška: 5/8, 37.65 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  62. 2. zkouška: 2/8, 40.8 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  63. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  64. Agility M sobota: 7/15, 49.11 s, 7.11 tr. b., 3.62 m/s

  65. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  66. Zkouška MA1 sobota: 1/3, 43.57 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  67. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  68. 1. zkouška A1: 3/9, 49.22 s, 1.22 tr. b., 3.39 m/s

  69. 2. zkouška A1: 2/9, 49.61 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s