Cz En

037319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Laskovská

    Člen KA

Pes

  1. Eischa Diamond dog of Moravia, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: 6/18, 64.79 s, 15.79 tr. b., 3.32 m/s

  3. Agility II: 10/18, 68.08 s, 13.08 tr. b., 3.23 m/s

  4. Jumping I: 16/19, 53.24 s, 14.24 tr. b., 3.47 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  7. Agility Trial: Diskvalifikován

  8. Earth dog's labyrinth: Diskvalifikován

  9. Frog's course: Diskvalifikován

  10. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  11. TRIAL I.: Diskvalifikován

  12. TRIAL II.: 3/3, 55.92 s, 3.92 tr. b., 3.72 m/s

  13. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  14. Jumping I: 1/4, 48.86 s, 0.86 tr. b., 4.24 m/s

  15. Jumping II: 1/4, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  16. Jumping III: 2/4, 58.89 s, 12.89 tr. b., 3.74 m/s

  17. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  18. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  20. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  21. II. Zkouška A3 XS: 2/2, 52.95 s, 11.95 tr. b., 3.34 m/s

  22. I. Zkouška A3 XS: 2/2, 57.34 s, 22.34 tr. b., 3.35 m/s

  23. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  24. zkouška XSA2 1: 2/5, 53.42 s, 3.42 tr. b., 3.48 m/s

  25. zkouška XSA2 2: 1/5, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  26. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  27. Agility Open: 2/7, 58.55 s, 9.55 tr. b., 3.25 m/s

  28. Agility Trial: 2/4, 54.15 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  29. Jumping Open: 2/7, 51.99 s, 6.99 tr. b., 3.69 m/s

  30. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  31. TRIAL I.: 2/5, 50.16 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  32. TRIAL II. : 1/5, 45.61 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  33. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  34. zkouška XSA2 1: 6/8, 58.54 s, 12.54 tr. b., 3.25 m/s

  35. zkouška XSA2 2: 6/8, 56.38 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  36. zkouška XSA2 3: 2/8, 53.86 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  37. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  38. Agility I: Diskvalifikován

  39. Agility II: 11/14, 67.46 s, 13.46 tr. b., 3.19 m/s

  40. Jumping I: 11/14, 53.18 s, 18.18 tr. b., 3.5 m/s

  41. Jumping II: 8/13, 59.25 s, 7.25 tr. b., 3.71 m/s

  42. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  43. 1. zkouška XSA2: 1/2, 61.61 s, 17.61 tr. b., 3.04 m/s

  44. 2. zkouška XSA2: 1/2, 55.64 s, 5.64 tr. b., 3.38 m/s

  45. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  46. Agility XS: 5/10, 66.08 s, 13.08 tr. b., 2.91 m/s

  47. Jumping XS: 8/10, 49.08 s, 14.08 tr. b., 3.42 m/s

  48. ZkouškaXSA2: 2/4, 48.44 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  49. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  50. TRIAL I.: 3/5, 55.97 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  51. TRIAL II.: Diskvalifikován

  52. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  53. II zkouška A2 XS: 2/4, 56.37 s, 9.37 tr. b., 3.48 m/s

  54. I zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  55. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  56. TRIAL I.: 2/2, 51.5 s, 9.5 tr. b., 3.22 m/s

  57. TRIAL II.: 1/2, 46.88 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  58. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  59. ZkA I: 2/3, 57.43 s, 8.43 tr. b., 3.03 m/s

  60. ZkA II: 2/3, 57.5 s, 6.5 tr. b., 2.96 m/s

  61. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  62. Agility XS: Diskvalifikován

  63. Jumping XS: 3/8, 49.25 s, 0.25 tr. b., 4.06 m/s

  64. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  65. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  66. 1. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  68. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  69. Zkouška I.: 1/2, 52.04 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  70. Zkouška II.: 1/2, 49.77 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  71. Zkouška III.: 1/2, 47.41 s, 0.0 tr. b., 3.14 m/s

  72. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  73. JUMPING I.: 7/7, 53.54 s, 15.54 tr. b., 3.18 m/s

  74. JUMPING II.: 5/7, 51.91 s, 6.91 tr. b., 3.47 m/s

  75. JUMPING III.: 5/7, 42.31 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  76. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  77. ZkA I: 1/2, 46.42 s, 1.42 tr. b., 3.1 m/s

  78. ZkA II: 1/2, 39.73 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  79. ZkA III: 1/2, 55.49 s, 20.49 tr. b., 2.61 m/s

  80. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  81. Agility Open A1: Diskvalifikován

  82. ZkA I: 2/3, 70.86 s, 13.86 tr. b., 2.4 m/s

  83. ZkA II: Diskvalifikován

  84. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  85. Zkouška II. XSA1: Diskvalifikován

  86. Zkouška I. XSA1: Diskvalifikován

  87. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  88. ZkA I: 1/1, 89.94 s, 39.94 tr. b., 2.35 m/s

  89. ZkA II: 1/1, 72.91 s, 27.91 tr. b., 2.39 m/s

  90. ZkA III: Diskvalifikován

  91. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  92. Jumping I: 2/4, 45.67 s, 3.67 tr. b., 3.35 m/s

  93. Jumping II: 3/4, 42.16 s, 12.16 tr. b., 3.42 m/s

  94. Jumping III: 1/4, 42.53 s, 3.53 tr. b., 3.36 m/s