022119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Rondzíková

    Arrow_down

Pes

  1. Amy Česká Kanada - Ovčárna, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  2. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  4. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  5. Zkouška II. MLA1: 1/6, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  6. Zkouška I. MLA1: Diskvalifikován

  7. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 10. 11. 2023

  8. 1.Zkouška ML1: Diskvalifikován

  9. 2.Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  10. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  11. 1.zkouška MLA1: 1/10, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  12. 2.zkouška MLA1: 4/10, 30.88 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  13. Pardubice - Svítkov - Dvojzkoušky pro A1 s jumpingem + 2x A0, 03. 09. 2023

  14. 1. ZKOUŠKA: 2/4, 29.1 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  15. 2. ZKOUŠKA: Diskvalifikován

  16. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  17. Zkouška MLA1 I.: 1/4, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  18. Zkouška MLA1 II.: 1/4, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  20. 1. jumping open I: Diskvalifikován

  21. 2. jumping open I: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  23. III. jumping: 7/14, 35.03 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  24. II. jumping: Diskvalifikován

  25. I. jumping: 10/15, 30.32 s, 10.0 tr. b., 6.0 m/s

  26. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  27. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  28. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  29. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  30. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  32. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  33. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  34. Jumping 1 MLarge: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 MLarge: 2/9, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  36. ZK1 MLarge A1: 1/3, 41.45 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  37. ZK2 Mlarge 1: 1/2, 39.1 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  38. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  39. ZkA. MLA1 I.: 2/5, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  40. ZkA. MLA1 II.: 3/5, 42.51 s, 11.51 tr. b., 3.43 m/s

  41. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  42. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  43. ZkA. MLA1 II.: 2/5, 44.9 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  44. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  45. Agility open: 13/23, 29.65 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  46. Jumping open: 11/23, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  47. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  48. Agility open L: Diskvalifikován

  49. Jumping open L: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA1: Diskvalifikován