Cz En

012019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Kocourková, Speedypaws, z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Nyx, Čínský chocholatý pes

Výsledky

  1. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  2. 1. Zkouška SA2: 2/4, 98.0 s, 57.0 tr. b., 2.08 m/s

  3. 2. Zkouška SA2: 3/4, 92.11 s, 45.11 tr. b., 2.03 m/s

  4. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  5. Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. Agility Trial II: 5/6, 77.89 s, 27.32 tr. b., 2.27 m/s

  7. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  8. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška SA2: 4/7, 77.0 s, 31.0 tr. b., 2.26 m/s

  10. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  11. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  12. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. 3. Zkouška SA2: 4/7, 80.24 s, 22.24 tr. b., 2.62 m/s

  15. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  16. Agility Trial I: 1/5, 77.38 s, 27.38 tr. b., 2.43 m/s

  17. Agility Trial II: 1/5, 81.13 s, 39.13 tr. b., 2.12 m/s

  18. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  19. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška SA2: 3/6, 71.91 s, 24.91 tr. b., 2.61 m/s

  21. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  22. 1. Zkouška SA2: 3/5, 58.39 s, 4.39 tr. b., 3.22 m/s

  23. 2. Zkouška SA2: 2/5, 74.91 s, 22.91 tr. b., 2.66 m/s

  24. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  25. TRIAL I.: 2/5, 85.1 s, 35.1 tr. b., 2.23 m/s

  26. TRIAL II.: 4/5, 81.16 s, 31.16 tr. b., 2.34 m/s

  27. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  28. Agility Trial I: 9/11, 73.27 s, 23.27 tr. b., 2.39 m/s

  29. Agility Trial II: 7/11, 80.92 s, 29.92 tr. b., 2.26 m/s

  30. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  31. 1. Zkouška SA2: 7/11, 89.15 s, 34.15 tr. b., 2.47 m/s

  32. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  33. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  34. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  38. Agility Trial: 7/8, 76.43 s, 24.43 tr. b., 2.53 m/s

  39. Earth dog's labyrinth: 18/24, 53.5 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  40. Frog's course: 12/24, 44.51 s, 2.51 tr. b., 2.83 m/s

  41. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  42. TRIAL I.: 3/6, 80.58 s, 37.58 tr. b., 2.18 m/s

  43. TRIAL II.: Diskvalifikován

  44. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  45. TRIAL I.: Diskvalifikován

  46. TRIAL II.: 1/3, 71.59 s, 21.59 tr. b., 2.58 m/s

  47. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  48. 1. zkouška SA2: 2/3, 58.03 s, 5.03 tr. b., 3.05 m/s

  49. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  50. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  51. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška SA2: 3/4, 79.2 s, 27.2 tr. b., 2.5 m/s

  53. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  54. 1. Zkouška S A2: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška S A2: 4/5, 75.8 s, 22.8 tr. b., 2.66 m/s

  56. 3. Zkouška S A2: 4/5, 73.2 s, 38.2 tr. b., 2.35 m/s

  57. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  58. 1. Zkouška SA2: 1/2, 69.25 s, 21.25 tr. b., 2.63 m/s

  59. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška SA2: 2/2, 77.63 s, 37.63 tr. b., 2.24 m/s

  61. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  62. TRIAL I.: 2/4, 78.95 s, 29.95 tr. b., 2.34 m/s

  63. TRIAL II.: 4/4, 67.32 s, 13.32 tr. b., 2.75 m/s

  64. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  65. ZkA I: 4/8, 60.98 s, 3.98 tr. b., 3.02 m/s

  66. ZkA II: Diskvalifikován

  67. ZkA III: 4/8, 68.65 s, 13.65 tr. b., 2.56 m/s

  68. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  69. 1. Zkouška SA2: 2/4, 55.06 s, 7.06 tr. b., 3.14 m/s

  70. 2. Zkouška SA2: 2/4, 64.5 s, 9.5 tr. b., 3.09 m/s

  71. 3. Zkouška SA2: 4/4, 64.55 s, 15.55 tr. b., 2.76 m/s

  72. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  73. Agility Trial I: 3/5, 53.44 s, 17.44 tr. b., 2.94 m/s

  74. Agility Trial II: 1/5, 45.79 s, 3.79 tr. b., 3.54 m/s

  75. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  76. TRIAL I.: 4/10, 51.76 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  77. TRIAL II.: 5/10, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  78. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  79. II zkouška A1 S: 4/7, 54.21 s, 9.21 tr. b., 2.88 m/s

  80. I zkouška A1 S: 3/7, 50.87 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  81. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  82. 1. Jumping S: 22/22, 38.62 s, 5.62 tr. b., 3.42 m/s

  83. 2. Jumping S: 12/21, 50.19 s, 12.19 tr. b., 3.39 m/s

  84. 3. Jumping S: 8/21, 54.76 s, 12.76 tr. b., 3.07 m/s

  85. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  86. 1. Zkouška S A1: 3/10, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  87. 2. Zkouška S A1: 4/10, 55.2 s, 6.2 tr. b., 2.9 m/s

  88. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  89. 1. Zkouška SA1: 11/15, 70.54 s, 31.54 tr. b., 2.23 m/s

  90. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  91. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  92. Zkouška II. SA1: 2/6, 55.27 s, 3.27 tr. b., 2.71 m/s

  93. Zkouška I. SA1: 2/6, 64.92 s, 14.92 tr. b., 2.46 m/s

  94. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  95. JUMPING S S: Diskvalifikován

  96. p - 1. hra SA0 SV: 2/5, 55.43 s, 11.43 tr. b., 2.42 m/s

  97. u - 2. hra SA0 SV: 2/5, 39.37 s, 3.37 tr. b., 2.74 m/s

  98. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  99. 1. Speciální běh SA0 SA0: 1/1, 55.16 s, 22.16 tr. b., 2.32 m/s

  100. 2. Speciální běh SA0 SA0: 1/1, 44.58 s, 0.58 tr. b., 2.92 m/s