Cz En

085318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Velíková, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Darth Vader od Přelícké zvonice, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  2. 1. Jumping M: 4/10, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  3. 1. Zkouška MA2: 2/4, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  4. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  5. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  6. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  7. První zkouška: 1/7, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  9. Druhá zkouška: 2/3, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  10. První zkouška: Diskvalifikován

  11. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  12. Jumping: Diskvalifikován

  13. Zkouška 1: 4/8, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  14. Zkouška 2: Diskvalifikován

  15. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  16. Druhá zkouška: 1/5, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  17. První zkouška: Diskvalifikován

  18. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  19. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  20. První zkouška: 2/4, 43.21 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  21. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  22. Zkouška 1: Diskvalifikován

  23. Zkouška 2: 1/5, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  24. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  25. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  27. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  28. II. zkouška M1: 7/16, 35.55 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  29. I. zkouška M1: 6/16, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  31. MA1 - I.: 4/8, 42.48 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  32. MA1 II.: 4/8, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  33. MA1 - III.: 3/7, 41.77 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  34. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  35. II. zkouška MA1: 2/10, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  36. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  37. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  38. MA1 - I.: 4/6, 42.18 s, 5.68 tr. b., 3.56 m/s

  39. MA1 - II.: Diskvalifikován

  40. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  41. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  42. První zkouška: 4/5, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  44. MA1 - I.: 4/8, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  45. MA1 - II.: 3/8, 30.19 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  46. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  47. III. jumping M: 4/11, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  48. II. jumping M: 4/11, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  49. I. jumping M: Diskvalifikován

  50. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  51. MA1_1: 1/1, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  52. MA1_2: 1/1, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  53. MA1_3: 1/1, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  54. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  55. Zkouška MA1 I: 2/3, 49.31 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  56. Zkouška MA1 II: 2/3, 43.06 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  57. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  58. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  59. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován