Cz En

083018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Kárová

    Člen KA

Pes

  1. Agatha od Ledové skály, Chodský pes

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  2. 1. Zkouška MLA1: 3/6, 53.44 s, 18.44 tr. b., 2.98 m/s

  3. 2. Zkouška MLA1: 1/6, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  4. 3. Zkouška MLA1: 2/6, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  5. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  6. 1. Zkouška MLA1: 1/3, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  7. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  8. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  9. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  12. Agility CHP: Diskvalifikován

  13. Agility open: Diskvalifikován

  14. Jumping CHP: Diskvalifikován

  15. Jumping light: Diskvalifikován

  16. Jumping open: Diskvalifikován

  17. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  18. Agility ML: 6/18, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  19. Jumping ML: 11/18, 44.13 s, 14.13 tr. b., 3.69 m/s

  20. Zkouška A1 ML: 2/6, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  21. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  22. agility open ML: Diskvalifikován

  23. Jumping open ML: 3/8, 46.55 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  24. Zkouška A1 ML: 1/1, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  25. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  26. Agility J Individual: 2/13, 48.67 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  27. Agility Squads: 9/22, 54.15 s, 10.15 tr. b., 3.88 m/s

  28. Jumping J Individual: 5/14, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  29. Jumping Squads: 13/22, 54.77 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  30. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  31. MLA1 I: 3/7, 30.05 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  32. MLA1 II: Diskvalifikován

  33. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  34. II. zkouška ML1: Diskvalifikován

  35. I. zkouška ML1: 6/9, 66.35 s, 19.35 tr. b., 2.56 m/s

  36. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  37. Agility ML: Diskvalifikován

  38. Jumping ML: Diskvalifikován

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  40. A1 II ML: 2/7, 36.02 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  41. A1 I ML: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  43. Czech Imp Jump: 8/21, 23.38 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  44. Jumping 1: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 : Diskvalifikován

  46. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  47. Jump Zk MLA1 I.: Diskvalifikován

  48. Jump Zk MLA1 II.: 1/2, 39.5 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  49. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  50. Agility: Diskvalifikován

  51. Agility - chodský pes: Diskvalifikován

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Jumping - chodský pes: Diskvalifikován

  54. Jumping light: 18/24, 40.3 s, 6.3 tr. b., 3.72 m/s