Cz En

068517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikol Pospíšilová, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. Xaidi Saphire z Gipova, Chodský pes

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Agility CHP: 4/11, 50.45 s, 2.45 tr. b., 3.63 m/s

  3. Agility open: 8/25, 50.45 s, 2.45 tr. b., 3.63 m/s

  4. Jumping CHP: 3/11, 46.24 s, 5.24 tr. b., 3.68 m/s

  5. Jumping light: 8/26, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  6. Jumping open: 6/26, 46.24 s, 5.24 tr. b., 3.68 m/s

  7. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  8. Agility L: Diskvalifikován

  9. Jumping L: Diskvalifikován

  10. Zkouška A3 L: 5/11, 45.69 s, 4.69 tr. b., 3.81 m/s

  11. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  12. 1. zkouška: 4/12, 47.07 s, 1.07 tr. b., 3.65 m/s

  13. 2. zkouška: 4/12, 46.01 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  14. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  15. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  16. I. zkouška A3 L: 2/11, 60.58 s, 5.58 tr. b., 3.63 m/s

  17. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  18. agility open L: Diskvalifikován

  19. Jumping open L: 7/20, 49.7 s, 5.7 tr. b., 3.76 m/s

  20. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  21. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  22. Druhá zkouška: 4/9, 45.75 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  23. První zkouška: 3/9, 47.16 s, 6.16 tr. b., 3.82 m/s

  24. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  25. 1. zkouška LA3: 1/6, 50.2 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  26. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  28. Agility: 4/24, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  29. Agility - chodský pes: 3/10, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  30. Jumping: 11/24, 48.16 s, 5.16 tr. b., 3.74 m/s

  31. Jumping - chodský pes: 6/10, 48.16 s, 5.16 tr. b., 3.74 m/s

  32. Jumping light: 8/24, 41.71 s, 2.71 tr. b., 3.6 m/s

  33. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  34. II. zkouška LA3: 8/14, 50.89 s, 5.89 tr. b., 3.67 m/s

  35. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  37. Zkouška1 LA3: 10/13, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  38. Zkouška2 LA3: 6/13, 46.99 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  39. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  40. Zkouška1 LA3: 5/13, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  41. Zkouška2 LA3: 6/13, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  42. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  43. LA3 - I.: 3/10, 52.09 s, 7.09 tr. b., 3.95 m/s

  44. LA3 - II.: 6/10, 54.13 s, 9.13 tr. b., 3.84 m/s

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  46. LA3 I: 2/6, 58.84 s, 27.84 tr. b., 3.03 m/s

  47. LA3 II: Diskvalifikován

  48. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  49. Zk LA2 I.: 2/7, 48.92 s, 3.92 tr. b., 3.45 m/s

  50. Zk LA2 II.: 2/7, 41.01 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  51. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  52. Batmanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Supermanova zkouška LA2: 3/8, 49.84 s, 1.84 tr. b., 3.77 m/s

  54. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  55. Agility L: 6/27, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  56. Jumping L: 3/27, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  57. Zkouška A2 L: 1/7, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  58. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  59. II. zkouška LA2: 2/9, 50.31 s, 1.31 tr. b., 3.68 m/s

  60. I. zkouška LA2: 2/9, 49.12 s, 2.12 tr. b., 3.62 m/s

  61. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  62. II. zkouška: 2/8, 41.6 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  63. I. zkouška: 1/8, 45.91 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  64. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  65. 1. zkouška LA2: 2/5, 46.88 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  66. 2. Zkouška LA2: 2/5, 53.15 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  67. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  68. Zkouška III. LA2: 3/19, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  69. Zkouška II. LA2: 9/19, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  70. Zkouška I. LA2: 13/19, 51.63 s, 12.63 tr. b., 3.33 m/s

  71. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  72. AGILITY DRUZSTVA: 23/79, 57.03 s, 9.03 tr. b., 3.3 m/s

  73. J Agility: 31/53, 54.74 s, 16.8 tr. b., 3.54 m/s

  74. J Hra: 16/54, 42.48 s, 2.48 tr. b., 3.72 m/s

  75. J Jumping: 31/53, 39.41 s, 6.37 tr. b., 4.19 m/s

  76. JUMPING DRUZSTVA: 26/79, 46.55 s, 4.55 tr. b., 3.65 m/s

  77. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  78. II. Zkouška: Diskvalifikován

  79. I. Zkouška: 3/9, 45.85 s, 0.85 tr. b., 3.34 m/s

  80. Jumping: Diskvalifikován

  81. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  82. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  83. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  84. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  85. Agility_: Diskvalifikován

  86. Jumping_: 5/40, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  87. Zkouška - LA1: 1/6, 35.83 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  88. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  89. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. II. zkouška LA1: 4/14, 41.13 s, 14.13 tr. b., 3.21 m/s

  91. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  93. Zkouška 1 LA1: 6/14, 28.25 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  94. Zkouška 2 LA1: 2/14, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  95. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  96. Zkoukša 1 LA1: 2/15, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  97. Zkouška 2 LA1: 3/15, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  98. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  99. I. Batmanova zkouška LA1: 4/14, 46.18 s, 13.18 tr. b., 2.97 m/s

  100. II. Supermanova zkouška LA1: 2/14, 39.98 s, 1.98 tr. b., 3.43 m/s

  101. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  102. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška LA1: 2/11, 41.23 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  104. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  105. 1 LA1: 9/16, 46.86 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  106. 2 LA1: 1/16, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  107. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  108. II. Packa LA1: 1/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  109. I. Packa LA1: 1/11, 42.9 s, 3.9 tr. b., 3.01 m/s

  110. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  111. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA1: 5/12, 58.7 s, 12.7 tr. b., 2.83 m/s

  113. Junioři L: 9/10, 48.41 s, 13.41 tr. b., 3.16 m/s