Cz En

005717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Kunčar

Pes

  1. Enterprise Eric Rokus, Bišonek

Výsledky

  1. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  2. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  3. Sobota SA3 I: Diskvalifikován

  4. Sobota SA3 II: Diskvalifikován

  5. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  6. 1. Zkouška SA3: 4/4, 57.0 s, 11.0 tr. b., 3.6 m/s

  7. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. 3. Zkouška SA3: 3/4, 57.74 s, 10.74 tr. b., 3.31 m/s

  9. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  10. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  11. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA3 III.: 3/8, 57.96 s, 4.96 tr. b., 3.67 m/s

  13. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  14. 1. Zkouška SA3: 6/8, 57.57 s, 7.57 tr. b., 3.65 m/s

  15. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  18. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  19. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  20. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  21. 1. zkouška: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška: 7/15, 54.65 s, 11.65 tr. b., 3.24 m/s

  23. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  24. Jumping 1 Small: 3/6, 52.26 s, 11.26 tr. b., 3.31 m/s

  25. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  26. ZK1 Small 3: Diskvalifikován

  27. ZK2 Small 3: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  29. Jumping: 7/22, 42.8 s, 3.8 tr. b., 3.97 m/s

  30. Zkouška 1: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2: Diskvalifikován

  32. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  33. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška SA3: 7/12, 69.33 s, 22.33 tr. b., 2.88 m/s

  35. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  36. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  37. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  39. Jumping Open S: 14/23, 57.18 s, 17.18 tr. b., 3.18 m/s

  40. ZkA. SA2 I.: 2/5, 46.3 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  41. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  42. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  43. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  44. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 2. Jumping S: 3/13, 44.56 s, 5.56 tr. b., 3.99 m/s

  46. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  47. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  48. SA2 - I.: 1/6, 45.52 s, 2.52 tr. b., 3.51 m/s

  49. SA2 - II.: Diskvalifikován

  50. SA2 - III.: 3/6, 44.16 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  51. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  52. 1.běh SA2: Diskvalifikován

  53. 2. běh SA2: 1/5, 53.81 s, 5.81 tr. b., 3.36 m/s

  54. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  55. Zkouška 1: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2: Diskvalifikován

  57. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  58. Druhá zkouška: 1/4, 43.04 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  59. První zkouška: 2/4, 50.23 s, 5.23 tr. b., 3.07 m/s

  60. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  61. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  63. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  64. II, zkouška A2 S: 3/10, 55.66 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  65. I. zkouška A2 S: 5/10, 48.87 s, 1.87 tr. b., 3.66 m/s

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  67. SA2 - I.: Diskvalifikován

  68. SA2 - II.: Diskvalifikován

  69. SA2 - III.: 2/4, 48.36 s, 2.36 tr. b., 3.54 m/s

  70. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  71. 1. Zkouška A2 S: 5/12, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  72. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  73. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  74. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  75. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  77. II. zkouška SA2: 3/9, 45.33 s, 5.33 tr. b., 3.73 m/s

  78. I. zkouška SA2: 4/9, 58.06 s, 23.06 tr. b., 2.91 m/s

  79. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  80. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  83. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  84. ZkA. SA2 II.: 4/9, 67.06 s, 30.06 tr. b., 2.39 m/s

  85. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  86. SA2 - I.: Diskvalifikován

  87. SA2 - II.: 3/5, 49.97 s, 2.97 tr. b., 3.54 m/s

  88. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  89. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška SA2: 3/5, 59.0 s, 27.0 tr. b., 2.37 m/s

  91. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  92. Druhá zkouška: 3/9, 53.58 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  93. První zkouška: 2/9, 55.9 s, 6.9 tr. b., 3.43 m/s

  94. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  95. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  98. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. První zkouška SA2: 1/5, 44.51 s, 4.51 tr. b., 3.37 m/s

  100. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  101. 1. běh SA2 : Diskvalifikován

  102. 2. běh SA2 : Diskvalifikován

  103. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  104. 1. běh SA2: 2/8, 60.64 s, 8.64 tr. b., 3.27 m/s

  105. 2. běh SA2 : 7/8, 67.87 s, 18.87 tr. b., 2.73 m/s

  106. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  107. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  108. 2. běh SA2: 1/10, 44.63 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  109. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  110. SA2 - I.: 3/7, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  111. SA2 - II.: 2/7, 49.48 s, 3.48 tr. b., 3.44 m/s

  112. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  113. Agility open: 4/6, 46.26 s, 6.26 tr. b., 3.03 m/s

  114. Jumping open: 3/6, 36.04 s, 0.04 tr. b., 0.0 m/s

  115. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  116. SA1 I: 1/8, 42.28 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  117. SA1 II: 6/8, 42.28 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  118. SA1 III: 3/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  119. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  120. Sobota Agility small: 11/17, 72.38 s, 23.38 tr. b., 2.83 m/s

  121. Sobota Jumping small: 7/17, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  122. Sobota zkouška SA1: 1/2, 49.52 s, 5.52 tr. b., 3.15 m/s

  123. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  124. 1. běh SA1: 2/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  125. 2. běh SA1: 4/9, 45.14 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  126. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  127. Jumping II. small: 9/19, 51.0 s, 18.0 tr. b., 3.2 m/s

  128. Jumping I. small: Diskvalifikován

  129. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  130. SA1 I.: Diskvalifikován

  131. SA1 II.: 1/6, 39.39 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  132. SA1 III.: Diskvalifikován

  133. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  134. SA1 I.: 2/9, 40.26 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  135. SA1 II.: Diskvalifikován

  136. SA1 III.: 3/9, 49.24 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  137. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  138. SA1 1. SA1: Diskvalifikován

  139. SA1 2. SA1: Diskvalifikován

  140. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  141. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  142. Horní Počernice, 2. běh: 3/13, 36.61 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  143. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  144. 1. Zka - SA1: 5/15, 50.22 s, 20.22 tr. b., 2.39 m/s

  145. 2. Zka - SA1: 4/15, 52.54 s, 4.54 tr. b., 2.78 m/s

  146. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  147. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  148. Jumping 1: Diskvalifikován

  149. Jumping 2: Diskvalifikován

  150. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  151. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  152. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  153. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  154. Agility klubů S: 12/20, 84.8 s, 34.8 tr. b., 2.21 m/s

  155. Jumping S: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA1: 1/10, 43.05 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  157. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  158. Jumping S 1: Diskvalifikován

  159. Jumping S 2: Diskvalifikován

  160. Jumping S 3: Diskvalifikován

  161. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  162. II. zkouška SA1: 2/6, 49.42 s, 0.0 tr. b., 3.12 m/s

  163. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  164. I. zkouška SA1: 2/6, 42.87 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  165. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  166. Zkouška III. SA1: 5/15, 43.67 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  167. Zkouška II. SA1: 4/16, 45.9 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  168. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  169. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  170. SA1 1: Diskvalifikován

  171. SA1 2: 2/7, 45.85 s, 5.85 tr. b., 3.18 m/s

  172. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  173. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  174. První zkouška SA1: 2/3, 45.9 s, 10.9 tr. b., 2.7 m/s

  175. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  176. Druhý běh SA1: 3/5, 60.09 s, 15.09 tr. b., 2.6 m/s

  177. První běh SA1: 4/5, 70.07 s, 22.07 tr. b., 2.21 m/s

  178. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  179. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  180. Jumping OPEN S: 6/18, 57.37 s, 17.37 tr. b., 3.09 m/s

  181. Zk.A SA1: 3/4, 61.06 s, 26.06 tr. b., 2.36 m/s

  182. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  183. A1 - druhá zkouška SA1: 1/2, 39.53 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  184. A1 - první zkouška SA1: 2/2, 63.87 s, 15.87 tr. b., 2.29 m/s

  185. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  186. III. jumping S: Diskvalifikován

  187. II. jumping S: Diskvalifikován

  188. I. jumping S: Diskvalifikován

  189. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  190. Kat A0-AGI SA1: Diskvalifikován

  191. Kat A0-JUMP SA1: 3/5, 35.4 s, 17.4 tr. b., 2.6 m/s