Cz En

005717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Kunčar, Vychovaný pes V(I)P

    Člen KA

Pes

  1. Enterprise Eric Rokus, Bišonek

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  2. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška SA2: 3/5, 59.0 s, 27.0 tr. b., 2.37 m/s

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  5. Druhá zkouška: 3/9, 53.58 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  6. První zkouška: 2/9, 55.9 s, 6.9 tr. b., 3.43 m/s

  7. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  8. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  11. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. První zkouška SA2: 1/5, 44.51 s, 4.51 tr. b., 3.37 m/s

  13. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  14. 1. běh SA2 : Diskvalifikován

  15. 2. běh SA2 : Diskvalifikován

  16. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  17. 1. běh SA2: 2/8, 60.64 s, 8.64 tr. b., 3.27 m/s

  18. 2. běh SA2 : 7/8, 67.87 s, 18.87 tr. b., 2.73 m/s

  19. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  20. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  21. 2. běh SA2: 1/10, 44.63 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  22. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  23. SA2 - I.: 3/7, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  24. SA2 - II.: 2/7, 49.48 s, 3.48 tr. b., 3.44 m/s

  25. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  26. Agility open: 4/6, 46.26 s, 6.26 tr. b., 3.03 m/s

  27. Jumping open: 3/6, 36.04 s, 0.04 tr. b., 0.0 m/s

  28. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  29. SA1 I: 1/8, 42.28 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  30. SA1 II: 6/8, 42.28 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  31. SA1 III: 3/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  32. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  33. Sobota Agility small: 11/17, 72.38 s, 23.38 tr. b., 2.83 m/s

  34. Sobota Jumping small: 7/17, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  35. Sobota zkouška SA1: 1/2, 49.52 s, 5.52 tr. b., 3.15 m/s

  36. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  37. 1. běh SA1: 2/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  38. 2. běh SA1: 4/9, 45.14 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  39. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  40. Jumping II. small: 9/19, 51.0 s, 18.0 tr. b., 3.2 m/s

  41. Jumping I. small: Diskvalifikován

  42. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  43. SA1 I.: Diskvalifikován

  44. SA1 II.: 1/6, 39.39 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  45. SA1 III.: Diskvalifikován

  46. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  47. SA1 I.: 2/9, 40.26 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  48. SA1 II.: Diskvalifikován

  49. SA1 III.: 3/9, 49.24 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  50. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  51. SA1 1. SA1: Diskvalifikován

  52. SA1 2. SA1: Diskvalifikován

  53. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  54. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  55. Horní Počernice, 2. běh: 3/13, 36.61 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  56. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  57. 1. Zka - SA1: 5/15, 50.22 s, 20.22 tr. b., 2.39 m/s

  58. 2. Zka - SA1: 4/15, 52.54 s, 4.54 tr. b., 2.78 m/s

  59. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  60. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  61. Jumping 1: Diskvalifikován

  62. Jumping 2: Diskvalifikován

  63. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  64. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  65. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  66. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  67. Agility klubů S: 12/20, 84.8 s, 34.8 tr. b., 2.21 m/s

  68. Jumping S: Diskvalifikován

  69. Zkouška SA1: 1/10, 43.05 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  70. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  71. Jumping S 1: Diskvalifikován

  72. Jumping S 2: Diskvalifikován

  73. Jumping S 3: Diskvalifikován

  74. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  75. II. zkouška SA1: 2/6, 49.42 s, 0.0 tr. b., 3.12 m/s

  76. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  77. I. zkouška SA1: 2/6, 42.87 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  78. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  79. Zkouška III. SA1: 5/15, 43.67 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  80. Zkouška II. SA1: 4/16, 45.9 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  81. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  82. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  83. SA1 1: Diskvalifikován

  84. SA1 2: 2/7, 45.85 s, 5.85 tr. b., 3.18 m/s

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  86. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  87. První zkouška SA1: 2/3, 45.9 s, 10.9 tr. b., 2.7 m/s

  88. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  89. Druhý běh SA1: 3/5, 60.09 s, 15.09 tr. b., 2.6 m/s

  90. První běh SA1: 4/5, 70.07 s, 22.07 tr. b., 2.21 m/s

  91. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  92. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  93. Jumping OPEN S: 6/18, 57.37 s, 17.37 tr. b., 3.09 m/s

  94. Zk.A SA1: 3/4, 61.06 s, 26.06 tr. b., 2.36 m/s

  95. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  96. A1 - druhá zkouška SA1: 1/2, 39.53 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  97. A1 - první zkouška SA1: 2/2, 63.87 s, 15.87 tr. b., 2.29 m/s

  98. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  99. III. jumping S: Diskvalifikován

  100. II. jumping S: Diskvalifikován

  101. I. jumping S: Diskvalifikován

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  103. Kat A0-AGI SA1: Diskvalifikován

  104. Kat A0-JUMP SA1: 3/5, 35.4 s, 17.4 tr. b., 2.6 m/s