Cz En

Agility jednotlivců AUO

  1. Datum: 03. 10. 2021
  2. Závod: Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021
  3. Rozhodčí: Celic, Lorenzo (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Irena Kadlecová Feeling Happy Diandra 0 0 0.0 0.0 44.01 4.54 V V
2 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 0 0 0.0 0.0 47.06 4.25 V V
3 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 0 0 0.0 0.0 48.08 4.16 V V
4 075818 Pavla Šrámková Azure Sugar Bars Daikira Aussies 0 0 0.0 0.0 48.46 4.13 V V
5 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 49.54 4.04 V V
6 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 0 0 0.0 0.0 52.96 3.78 V V
7 150015 Zuzana Jašková Damisi Diandra 0 0 0.0 0.0 53.19 3.76 V V
8 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 53.51 3.74 V V
9 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka 0 0 0.0 0.0 53.76 3.72 V V
10 001915 Martina Řepová Daikira Valkar 0 0 0.0 0.0 53.84 3.71 V V
11 002319 Daniel Řepa Azure Quickstep Girl Daikira Aussies 1 0 0.0 5.0 47.23 4.23 V V
12 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka 0 1 0.0 5.0 49.33 4.05 V V
13 030918 Andrea Kolmanová Eshka Valkar 1 0 0.0 5.0 50.32 3.97 V V
14 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 1 0 0.0 5.0 51.71 3.87 V V
15 005620 Darina Rýznarová Born To Run Verline 0 1 0.0 5.0 52.75 3.79 V V
16 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 1 0 0.0 5.0 53.02 3.77 V V
17 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 1 0 0.0 5.0 53.58 3.73 V V
18 065213 Jana Hojdová Arwen Garzo Lobo 0 1 0.92 5.92 57.92 3.45 V V
19 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 1 0 1.0 6.0 58.0 3.45 VD VD
20 038517 Eva Duchoňová Abigale Divine Blue 1 0 1.87 6.87 58.87 3.4 VD VD
21 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 0 1 4.61 9.61 61.61 3.25 VD VD
22 063021 Jakub Morgenstern Astraia von Hopschodie 0 1 4.89 9.89 61.89 3.23 VD VD
23 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 2 0 0.0 10.0 50.53 3.96 VD VD
24 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline 1 1 0.0 10.0 56.72 3.53 VD VD
25 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 0 2 1.79 11.79 58.79 3.4 VD VD
26 031220 Radek Pouč Lucky Lucy Let’s Talk About 1 2 0.0 15.0 56.07 3.57 VD VD
27 060914 Lenka Němcová Desoto Ivelbero´s Darling 1 0 15.07 20.07 72.07 2.78 D D
28 081219 Natálie Mlejnková Albi Jaren 1 0 22.95 27.95 79.95 2.5 BO BO
29 035519 Petra Pekařová Willy 2 1 13.35 28.35 70.35 2.84 BO BO
DIS 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080018 Anna Dušánková Furious Faith Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková A3Ch Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068619 Karolína Šašváryová Saffron Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047720 Karolína Šašváryová Dan Z podhradí staré Plzně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057619 Nicole Malkusová Victoria’s Secret Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028318 Jana Kynkalová Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO