Cz En

Agility družstev AUO

  1. Datum: 03. 10. 2021
  2. Závod: Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021
  3. Rozhodčí: Celic, Lorenzo (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline 0 0 0.0 0.0 50.46 3.96 V V
2 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 44.74 4.47 V V
3 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 1 0 0.0 5.0 46.62 4.29 V V
4 004513 Alice Jirásková A3Ch Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 46.93 4.26 V V
5 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline 0 1 0.0 5.0 50.01 4.0 V V
6 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 1 1 0.0 10.0 45.01 4.44 VD VD
7 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 1 1 0.0 10.0 45.99 4.35 VD VD
8 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 47.42 4.22 VD VD
9 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 1 1 0.0 10.0 50.53 3.96 VD VD
10 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka 1 1 0.0 10.0 51.87 3.86 VD VD
11 150015 Zuzana Jašková Damisi Diandra 0 2 0.03 10.03 57.03 3.51 VD VD
12 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 1 1 0.6 10.6 57.6 3.47 VD VD
13 005620 Darina Rýznarová Born To Run Verline 2 1 0.0 15.0 45.73 4.37 VD VD
14 047720 Karolína Šašváryová Dan Z podhradí staré Plzně 1 1 11.15 21.15 68.15 2.93 D D
15 057619 Nicole Malkusová Victoria’s Secret Carcassonne Tolugo 2 2 2.81 22.81 59.81 3.34 D D
16 065213 Jana Hojdová Arwen Garzo Lobo 2 2 5.26 25.26 62.26 3.21 D D
17 081219 Natálie Mlejnková Albi Jaren 2 1 15.26 30.26 72.26 2.77 BO BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031220 Radek Pouč Lucky Lucy Let’s Talk About DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035519 Petra Pekařová Willy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002319 Daniel Řepa Azure Quickstep Girl Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038621 Lucie Růžičková Cooper Caniterra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063021 Jakub Morgenstern Astraia von Hopschodie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Irena Kadlecová Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068619 Karolína Šašváryová Saffron Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060914 Lenka Němcová Desoto Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080018 Anna Dušánková Furious Faith Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038517 Eva Duchoňová Abigale Divine Blue DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075818 Pavla Šrámková Azure Sugar Bars Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028318 Jana Kynkalová Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030918 Andrea Kolmanová Eshka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO