Cz En

Jumping OPEN L

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena
  3. Rozhodčí: Celic, Lorenzo (IT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 34.45 5.81 V V
2 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land 0 0 0.0 0.0 34.55 5.79 V V
3 Irena Kadlecová Feeling Happy Diandra 0 0 0.0 0.0 34.7 5.76 V V
4 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 35.24 5.68 V V
5 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 35.81 5.59 V V
6 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei 0 0 0.0 0.0 36.66 5.46 V V
7 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 37.0 5.41 V V
8 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 0 0 0.0 0.0 37.08 5.39 V V
9 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 37.23 5.37 V V
10 017716 Hedvika Rychnovská Morybundus Sa - Kra Beskydy 0 0 0.0 0.0 38.58 5.18 V V
11 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 0 0 0.0 0.0 41.17 4.86 V V
12 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 2.16 2.16 49.16 4.07 V V
13 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 33.77 5.92 V V
14 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 0 0.0 5.0 34.57 5.79 V V
15 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 1 0 0.0 5.0 36.27 5.51 V V
16 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 36.32 5.51 V V
17 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 1 0 0.0 5.0 36.81 5.43 V V
18 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 1 0.0 5.0 37.64 5.31 V V
19 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 1 0.0 5.0 38.05 5.26 V V
20 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 38.67 5.17 V V
21 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod 0 1 0.0 5.0 39.01 5.13 V V
22 044417 Hana Klimšová Polar 0 1 0.0 5.0 39.24 5.1 V V
23 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes 1 0 0.0 5.0 40.04 5.0 V V
24 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 0 1 0.0 5.0 40.67 4.92 V V
25 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka 0 1 0.0 5.0 41.18 4.86 V V
26 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 1 0 0.0 5.0 43.37 4.61 V V
27 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 1 0.0 5.0 45.6 4.39 V V
28 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 1 1.24 6.24 48.24 4.15 VD VD
29 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 1 0.0 10.0 39.02 5.13 VD VD
30 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline 2 0 0.0 10.0 40.66 4.92 VD VD
31 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 2 0 0.0 10.0 42.66 4.69 VD VD
32 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin 2 1 0.0 15.0 40.4 4.95 VD VD
33 035519 Petra Pekařová Willy 0 2 5.68 15.68 52.68 3.8 VD VD
34 085817 Julie Karlíková Chilli 1 2 4.58 19.58 51.58 3.88 D D
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO