Cz En

Agility OPEN L

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena
  3. Rozhodčí: Celic, Lorenzo (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 33.8 5.92 V V
2 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 33.87 5.9 V V
3 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 34.7 5.76 V V
4 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 0 0 0.0 0.0 34.86 5.74 V V
5 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 35.35 5.66 V V
6 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair 0 0 0.0 0.0 36.14 5.53 V V
7 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 36.32 5.51 V V
8 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 37.55 5.33 V V
9 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 37.6 5.32 V V
10 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 0 0 0.0 0.0 39.31 5.09 V V
11 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod 0 0 0.0 0.0 41.09 4.87 V V
12 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 42.93 4.66 V V
13 085817 Julie Karlíková Chilli 0 0 0.0 0.0 47.42 4.22 V V
14 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 1.18 1.18 51.18 3.91 V V
15 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 1 0 0.0 5.0 34.49 5.8 V V
16 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 36.46 5.49 V V
17 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land 1 0 0.0 5.0 36.71 5.45 V V
18 Irena Kadlecová Feeling Happy Diandra 2 0 0.0 10.0 35.84 5.58 VD VD
19 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 2 0 0.0 10.0 36.39 5.5 VD VD
20 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 1 1 0.0 10.0 43.69 4.58 VD VD
21 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 3 0 0.0 15.0 42.66 4.69 VD VD
22 044417 Hana Klimšová Polar 1 2 0.0 15.0 47.48 4.21 VD VD
DIS 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035519 Petra Pekařová Willy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017716 Hedvika Rychnovská Morybundus Sa - Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092219 Jitka Maroušková Free Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO