Cz En

So Jumping L

  1. Datum: 12. 09. 2020
  2. Závod: Marianské Lázně - Rozloučení s létem
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 31.68 5.4 V V
2 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty 0 0 0.0 0.0 31.86 5.37 V V
3 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 32.12 5.32 V V
4 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 0 0 0.0 0.0 33.78 5.06 V V
5 007417 Jana Pošvářová Cassie 0 0 0.0 0.0 35.86 4.77 V V
6 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 36.7 4.66 V V
7 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 0 0 0.0 0.0 38.26 4.47 V V
8 021419 Kristýna Běhounková Jája 0 0 0.0 0.0 42.99 3.98 V V
9 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 46.28 3.69 V V
10 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 32.7 5.23 V V
11 Dorett Elbers Gil 1 0 0.0 5.0 35.65 4.8 V V
12 078814 Patricia Beran Amy 1 0 0.0 5.0 36.8 4.65 V V
13 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 1 0 0.0 5.0 37.2 4.6 V V
14 035519 Petra Pekařová Willy 0 1 0.0 5.0 49.76 3.44 V V
15 045117 Magdalena Rosolová Amálie Black Od dobré pohody 2 0 0.0 10.0 35.38 4.83 VD VD
16 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 2 0 0.0 10.0 45.51 3.76 VD VD
17 051419 Renata Vilikovská Fill Hvězda Els 2 1 0.0 15.0 44.11 3.88 VD VD
DIS 041619 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087218 Hana Uhrová Janie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015919 Kateřina Záborcová Aireen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045719 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052619 Pavla Veselá Kaňková Aron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO