Cz En

Jumping S

  1. Datum: 11. 09. 2011
  2. Závod: Mariánské Lázně - Podzimní agilitění + MR čínských chocholatých psů bez PP
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 0
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir 0 0 0.0 0.0 36.4 4.26
2 030305 Eva Heidlbergerová Anthony Garden Roses 0 0 0.0 0.0 37.3 4.16
3 050507 Blanka Fričová A3Ch Babette Shandy Balambi 0 0 0.0 0.0 38.52 4.02
4 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 0 0.0 0.0 38.55 4.02
5 050508 Šárka Hyťhová Beauty Bohemia Kasai 0 0 0.0 0.0 40.49 3.83
6 041510 Ivana Suchardová A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 43.0 3.6
7 001008 Jana Vydrová Kenny 0 0 0.78 0.78 43.78 3.54
8 006007 Olga Hábová Kim 0 0 2.54 2.54 45.54 3.4
9 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 32.81 4.72
10 009508 Blanka Fričová A3Ch Bonnie Gold Lenfir 1 0 0.0 5.0 38.72 4.0
11 059709 Martina Dimová Jessie 1 0 9.91 14.91 52.91 2.93
12 027604 Martina Šycová A3Ch Gaius Ivaela 1 2 0.53 15.53 43.53 3.56
13 049010 Karolína Vybíralová Infinity Black z Ďáblovy studánky 1 1 13.85 23.85 56.85 2.73
14 017311 Květa Sálusová Jessica Žlutá řeka 1 1 30.6 40.6 73.6 2.11
DIS 018911 Olga Hábová Ruff DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036111 Jana Tvrdá A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089309 Jana Vydrová Eragon Pískovec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022811 Hana Lukášová Baby Maria Magdalensis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003611 Věra Trnková Čert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042608 Martina Gilarová Čip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008811 Dana Mixová Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005005 Jana Mikulecká Baxy z Handlířova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057808 Jana Bauerová Paddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038809 Barbora Široká Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029309 Klára Bernhardová Raf DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003909 Jana Mikulecká Elvíra Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007407 Jitka Krejcárková A3Ch Inachis Io Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031105 Alena Podrazká Bandy Rudolfovská skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029809 Vladimíra Zahálková Adam Modrý andílek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS