Cz En

Neděle Jumping SMALL S

  1. Datum: 21. 07. 2013
  2. Závod: Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 144.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 31.58 4.56
2 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 33.28 4.33
3 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.67 4.28
4 014307 Dana Humpolcová Babsi 0 0 0.0 0.0 33.95 4.24
5 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 0 0.0 0.0 35.3 4.08
6 043510 Martin Ouředník Juvelirnyj Master iz Tverskoy Skazki 0 0 0.0 0.0 35.78 4.02
7 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 0 0 0.0 0.0 37.62 3.83
8 044311 Petra Babická Jackie 0 0 0.0 0.0 38.71 3.72
9 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 0 0 0.0 0.0 39.26 3.67
10 008611 Kateřina Kůrková Carioca Zlatý Krystal 0 0 0.0 0.0 39.34 3.66
11 050508 Šárka Hyťhová Beauty Bohemia Kasai 0 0 0.0 0.0 39.83 3.62
12 077012 Petra Molkupová Crystal Moth Tennant 0 0 0.0 0.0 40.25 3.58
13 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 40.85 3.53
14 043507 Barbora Banýrová A3Ch Aimy Eglantina od Ptačí skály 0 0 0.0 0.0 40.91 3.52
15 028012 Václava Böhmová Amálka 0 1 0.0 5.0 37.17 3.87
16 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 1 0.0 5.0 41.51 3.47
17 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal 0 1 1.79 6.79 44.79 3.22
18 043512 Radmila Podjuklová Chalrott Vera Avanti Bohemia 0 0 7.98 7.98 50.98 2.82
19 018508 Markéta Zíková Chessie Creme Bohemia Vampirelli 0 0 8.56 8.56 51.56 2.79
20 040011 Martin Ouředník Viki Chilíkův Odkaz 0 1 4.84 9.84 47.84 3.01
21 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 1 1 0.0 10.0 39.05 3.69
22 005906 Tomáš Eckschlager Beruška za Mlýnem 1 0 7.54 12.54 50.54 2.85
23 030808 Martina Kubrichtová Kiki 1 1 4.37 14.37 47.37 3.04
24 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 2 7.84 17.84 50.84 2.83
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009708 Nikola Schneiderová Gaya Liz z Usedlosti Újezdec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013110 Dominik Vajc Flying Diamond Star Xus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066512 Jana Racová Clingerka Bost Untis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS