Cz En

Agility

  1. Datum: 15. 06. 2013
  2. Závod: Brno - Letní Robinsonáda
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 41.34 4.35
2 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 43.21 4.17
3 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 0 0.0 0.0 44.46 4.05
4 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 0 0 0.0 0.0 45.13 3.99
5 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 45.24 3.98
6 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 47.18 3.82
7 044508 Martina Foltýnová Darinka z Hlučínských Rovnin 0 0 0.0 0.0 50.96 3.53
8 047311 Andrea Heřmanová Caramela Rodinná pouta 0 0 0.0 0.0 53.47 3.37
9 032912 Monika Janošková Sisi 0 0 0.0 0.0 53.8 3.35
10 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 0 0 1.78 1.78 55.78 3.23
11 082111 Simona Janošková Bety 0 0 4.05 4.05 58.05 3.1
12 Vakonič Pavol Cira Caria Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 38.7 4.65
13 076912 Stanislav Čechlovský Chic Choc 1 0 0.0 5.0 45.55 3.95
14 011310 Marcela Matoušková A3Ch Dan z Karpíškova dvora 1 0 0.0 5.0 48.27 3.73
15 065012 Hana Bekerová Eny 1 0 0.0 5.0 51.36 3.5
16 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 1 0 0.0 5.0 53.43 3.37
17 061911 Martin Vávra Lucky 0 0 7.13 7.13 61.13 2.94
18 002912 Alena Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen 1 0 12.12 17.12 66.12 2.72
19 041812 Dana Fialíková Megg 0 1 14.33 19.33 68.33 2.63
DIS 064412 Pavla Rüdigerová Feral Imp Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007513 Petra Ušelová Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046712 Vladimír Adámek Aida (Kesy) ze Židenických zahrad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020612 Barbora Krejčí Blackness Iseb DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051812 Zuzana Machovcová Ricky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075311 Tereza Zemanová A3Ch Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012913 Aleš Němec Vincent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simanová Veronika Mulan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049911 Lucie Drápelová Sasha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037808 Veronika Makovcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081111 Lucie Baláková Joey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023208 Katarina Suchovská Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS