Cz En

Jumping

  1. Datum: 15. 06. 2013
  2. Závod: Brno - Letní Robinsonáda
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 34.69 4.67
2 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 36.54 4.43
3 044508 Martina Foltýnová Darinka z Hlučínských Rovnin 0 0 0.0 0.0 41.44 3.91
4 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 0 0 0.0 0.0 42.56 3.81
5 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 0 0 0.0 0.0 43.01 3.77
6 049911 Lucie Drápelová Sasha 0 0 0.0 0.0 44.19 3.67
7 082111 Simona Janošková Bety 0 0 0.0 0.0 45.43 3.57
8 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 1 0 0.0 5.0 41.88 3.87
9 061911 Martin Vávra Lucky 1 0 0.02 5.02 50.02 3.24
10 032912 Monika Janošková Sisi 0 1 2.59 7.59 52.59 3.08
DIS 065012 Hana Bekerová Eny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064412 Pavla Rüdigerová Feral Imp Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002912 Alena Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007513 Petra Ušelová Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046712 Vladimír Adámek Aida (Kesy) ze Židenických zahrad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020612 Barbora Krejčí Blackness Iseb DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051812 Zuzana Machovcová Ricky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012913 Aleš Němec Vincent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076912 Stanislav Čechlovský Chic Choc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simanová Veronika Mulan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041812 Dana Fialíková Megg DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037808 Veronika Makovcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081111 Lucie Baláková Joey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047311 Andrea Heřmanová Caramela Rodinná pouta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011310 Marcela Matoušková A3Ch Dan z Karpíškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023208 Katarina Suchovská Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vakonič Pavol Cira Caria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS