Cz En

Agility 2 S

  1. Datum: 20. 04. 2013
  2. Závod: Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 42.18 4.5
2 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 42.75 4.44
3 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 43.87 4.33
4 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 44.83 4.24
5 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 45.61 4.17
6 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 0 1.41 1.41 47.41 4.01
7 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 1.44 1.44 47.44 4.01
8 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 2.74 2.74 48.74 3.9
9 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko 0 0 5.26 5.26 51.26 3.71
10 011509 Anna Šipková Flurry Gold Lenfír 1 0 0.5 5.5 46.5 4.09
11 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 1 0.54 5.54 46.54 4.08
12 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba 0 0 9.63 9.63 55.63 3.42
13 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén 0 1 5.54 10.54 51.54 3.69
14 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora 0 0 13.35 13.35 59.35 3.2
15 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 1 1 12.71 22.71 58.71 3.24
16 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 2 2 6.84 26.84 52.84 3.6
DIS 048511 Petra Hájková Haidee Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024110 Petr Smrček Dambra od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004412 Karolína Cibuzarová Eshly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018508 Markéta Zíková Chessie Creme Bohemia Vampirelli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS