Cz En

Jumping SMALL

  1. Datum: 13. 10. 2012
  2. Závod: Šlapanice - Speciál pro SMALL a MEDIUM
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 146.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakoniè Cira Caria Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 30.45 4.79
2 011310 Marcela Matoušková A3Ch Dan z Karpíškova dvora 0 0 0.0 0.0 33.89 4.31
3 Martina Vakonièová Diana Daria Tantum Auri 0 0 0.77 0.77 35.77 4.08
4 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 0 0 2.1 2.1 37.1 3.94
5 082111 Simona Janošková Bety 0 0 3.69 3.69 38.69 3.77
6 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 1 0 0.0 5.0 33.12 4.41
7 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 1 0.11 5.11 35.11 4.16
8 025810 Hana Vymazalová Ammy Alaberbi 1 0 0.28 5.28 35.28 4.14
9 057410 Martina Panáčková Peggy 0 0 5.29 5.29 40.29 3.62
10 065909 Věra Molcarová Felon 0 0 7.24 7.24 42.24 3.46
11 049911 Lucie Drápelová Sasha 0 1 5.49 10.49 40.49 3.61
12 003408 Helena Klivanová Carey Black od Růžové vily 0 1 6.01 11.01 41.01 3.56
13 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 2 1.51 11.51 36.51 4.0
14 057010 Edita Sedláčková Bessi 1 1 3.8 13.8 38.8 3.76
15 024908 Věra Molcarová Richi 0 2 6.37 16.37 41.37 3.53
DIS 032912 Monika Janošková Sisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054308 Lucie Velanová Ellys DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081111 Lucie Baláková Joey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047311 Andrea Heřmanová Caramela Rodinná pouta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064412 Pavla Rüdigerová Feral Imp Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054611 Jana Krčálová Ulyssia Lovely Binisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065012 Hana Bekerová Eny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045612 Kateřina Remsová Prcek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043812 Pavla Šmídová Peggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074909 Leoš Krátký Nela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060411 Jitka Lanšperková Ciria Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037808 Veronika Makovcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057510 Dominik Panáček Anísek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034510 Dominik Starý Tulinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008605 Lucie Velanová Endy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS