Marie Pospíšilová - Rosie - Zpět na žebříček
Do žebříčku se počítají body za 10 nejlepších běhů v Agility Open, 10 nejlepších běhů za Jumping Open, 5 nejlepších Zkoušek Agility a 5 nejlepších Zkoušek Jumping, a to za posledních 365 dní. Případné nedávné výsledky, které se do žebříčku nezapočítaly, najdete na konci této stránky.
Za čistý běh bez trestných bodů získá vítěz 8 bodů, další čisté běhy dostanou body podle časové ztráty na vítěze, tj. o 1,00 bodu méně za každou 1,00 vteřiny ztráty (počítáno na setiny vteřiny). Pokud tým doběhl s výsledkem na výborně (do 5,99 trestného bodu), získává rovněž 0,2 bodu za každý poražený tým. V případě Zkoušek se dosažený výsledek násobí koeficientem podle úrovně: A3/J3 = koeficient 1, A2/J2 = koeficient 0,75 a A1/J1 = koeficient 0,5.
V případě, že máte zájem o zapsání výsledku ze zahraničního závodu, kontaktujte výkonný výbor na emailu vybor@klubagility.cz. Pro zapsání je potřeba do 7 dnů ode dne získání výsledku doložit kopii VP se zapsaným výsledkem a kompletní výsledkovou listinu (včetně času vítěze běhu a počtu startujících), aby mohl být výsledek ověřen. Výkonný výbor určí, zda se za zápis hradí poplatek.
V případě, že máte za to, že v databázi jsou uvedeny chybné výsledky nebo výsledky chybí, kontaktujte nejdříve pořadatele závodu; pokud se nepodaří s pořadatelem věc vyřešit, kontaktujte vybor@klubagility.cz.
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrovství republiky kříženců a psů bez PP | Agility open M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| Šlapanický vlk 2026 | Open M | 11 | 41,45 s | 1,18 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Mistrovství České republiky mládeže 2026 | Agility družstev M | 14 | 35,04 s | -0,64 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Mistrovství České republiky mládeže 2026 | Agility junioři M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| 2. Kvalifikační závod na Junior Agility Open 2026 | Agility 4 M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| 2. Kvalifikační závod na Junior Agility Open 2026 | Agility 5 M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| 1. Kvalifikační závod na Junior Agility Open 2026 | Agility 1 M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| 1. Kvalifikační závod na Junior Agility Open 2026 | Agility 2 M | 11 | 37,31 s | 0,31 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| 1. Kvalifikační závod na Junior Agility Open 2026 | Agility 3 M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Havliczech 115 s Calibrou (3 x A1 + 3 x A2 + 2 x A3 + 1 x J3) | III. zkouška A2 M | 1 | 43,53 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 3) × 0,75 |
6,45
6,45
|
| Havliczech 112 s Calibrou (3 x A1 + 3 x A2) | II. zkouška A2 M | 1 | 33,66 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 3) × 0,75 |
6,45
6,45
|
| Havliczech 112 s Calibrou (3 x A1 + 3 x A2) | I. zkouška A2 M | 1 | 35,04 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 3) × 0,75 |
6,45
6,45
|
| Havliczech 109 - 3 x A1+A2 a 3 x J3 s Calibrou | II. zkouška A2 M | 1 | 36,52 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 3) × 0,75 |
6,45
6,45
|
| Dvojzkoušky + jumping | Zkouška2 A2 M | 1 | 35,02 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 2) × 0,75 |
6,3
6,3
|
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Čebínský král 2/3 2026 3x Zkouška agility + 3x Zkouška Jumping | 2. Zkouška Jumping MA2 | 1 | 32,42 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 0) × 0,75 |
6,0
6,0
|
| Velikonoční beránek 2026 | Jumping MA2 | 3 | 34,53 s | -2,62 s | (0,0 + 0,2 × 1) × 0,75 |
0,15
0,15
|
| Čebínský král 2/3 2026 3x Zkouška agility + 3x Zkouška Jumping | 1. Zkouška Jumping MA2 | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 0,75 |
0,0
0,0
|
|
| Čebínský král 2/3 2026 3x Zkouška agility + 3x Zkouška Jumping | 4. Zkouška Jumping MA2 | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 0,75 |
0,0
0,0
|
| Závod | Běh | Druh | # | Body |
|---|---|---|---|---|
| Čebín - Podzimní TROJZKOUŠKY I. + J0 | 3. zkouška MA2 | ZkA | 4 | 0,0 |
| Čebín - Podzimní TROJZKOUŠKY I. + J0 | 2. zkouška MA2 | ZkA | DIS | 0,0 |
| Čebín - Podzimní TROJZKOUŠKY I. + J0 | 1. zkouška MA2 | ZkA | 2 | 0,0 |
| Horka nad Moravou - Havliczech 115 s Calibrou (3 x A1 + 3 x A2 + 2 x A3 + 1 x J3) | II. zkouška A2 M | ZkA | DIS | 0,0 |
| Horka nad Moravou - Havliczech 115 s Calibrou (3 x A1 + 3 x A2 + 2 x A3 + 1 x J3) | I. zkouška A2 M | ZkA | DIS | 0,0 |
| Třebíč - Trojzkoušky u kuchyňky a J0 | A2-3 M | ZkA | 1 | 0,0 |
| Třebíč - Trojzkoušky u kuchyňky a J0 | A2-2 M | ZkA | 2 | 0,0 |
| Třebíč - Trojzkoušky u kuchyňky a J0 | A2-1 M | ZkA | DIS | 0,0 |
| Třebíč - Mistrovství republiky kříženců a psů bez PP | 2. zkouška MA2 | ZkA | DIS | 0,0 |
| Třebíč - Mistrovství republiky kříženců a psů bez PP | 1. zkouška MA2 | ZkA | DIS | 0,0 |