Pavla Vydrová - Anabellka od Čeníčka - Zpět na žebříček
Do žebříčku se počítají body za 10 nejlepších běhů v Agility Open, 10 nejlepších běhů za Jumping Open, 5 nejlepších Zkoušek Agility a 5 nejlepších Zkoušek Jumping, a to za posledních 365 dní. Případné nedávné výsledky, které se do žebříčku nezapočítaly, najdete na konci této stránky.
Za čistý běh bez trestných bodů získá vítěz 8 bodů, další čisté běhy dostanou body podle časové ztráty na vítěze, tj. o 1,00 bodu méně za každou 1,00 vteřiny ztráty (počítáno na setiny vteřiny). Pokud tým doběhl s výsledkem na výborně (do 5,99 trestného bodu), získává rovněž 0,2 bodu za každý poražený tým. V případě Zkoušek se dosažený výsledek násobí koeficientem podle úrovně: A3/J3 = koeficient 1, A2/J2 = koeficient 0,75 a A1/J1 = koeficient 0,5.
V případě, že máte zájem o zapsání výsledku ze zahraničního závodu, kontaktujte výkonný výbor na emailu vybor@klubagility.cz. Pro zapsání je potřeba do 7 dnů ode dne získání výsledku doložit kopii VP se zapsaným výsledkem a kompletní výsledkovou listinu (včetně času vítěze běhu a počtu startujících), aby mohl být výsledek ověřen. Výkonný výbor určí, zda se za zápis hradí poplatek.
V případě, že máte za to, že v databázi jsou uvedeny chybné výsledky nebo výsledky chybí, kontaktujte nejdříve pořadatele závodu; pokud se nepodaří s pořadatelem věc vyřešit, kontaktujte vybor@klubagility.cz.
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O POHÁR MĚSTA DĚČÍN | O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA 2026 M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| Radovesické agility s Pohodou | Agility M | 7 | 58,75 s | 11,78 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| MR plemen | Agility II M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| 1. Kvalifikační závod na Senior Agility Open 2026 | Agility 1 M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| 1. Kvalifikační závod na Senior Agility Open 2026 | Agility 2 M | 16 | 60,05 s | 21,82 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Jarní Open Párty + tradiční soutěž trojic | Agility - M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Radovesické agility s Pohodou | Jumping M | 1 | 41,52 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 13) × 1,0 |
10,6
10,6
|
| MR plemen | Jumping II. M | 20 | 40,24 s | 4,59 s | (0,0 + 0,2 × 21) × 1,0 |
4,2
4,2
|
| Jarní Open Párty + tradiční soutěž trojic | Jumping 1 - M | 8 | 40,43 s | 8,85 s | (0,0 + 0,2 × 17) × 1,0 |
3,4
3,4
|
| O POHÁR MĚSTA DĚČÍN | Jumping Light M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| MR plemen | Jumping III M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| MR plemen | Jumping I. M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| 1. Kvalifikační závod na Senior Agility Open 2026 | Jumping 1 M | 9 | 52,01 s | 18,32 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| 1. Kvalifikační závod na Senior Agility Open 2026 | Jumping 2 M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| Jarní Open Párty + tradiční soutěž trojic | Jumping 2 - M | 13 | 40,19 s | 8,75 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 13.ročník | Jumping 1 M | 16 | 49,86 s | 14,31 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3x zkoušky agility A3 - A1 | 3. zkouška A2 M | 1 | 38,88 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 0) × 0,75 |
6,0
6,0
|
| Sváteční zkoušky trochu jinak + A0 | 1. Zkouška MA1 | 1 | 41,98 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 12) × 0,5 |
5,2
5,2
|
| Lednové zkoušky trochu jinak + J0 | 2. Zkouška MA1 | 1 | 33,72 s | 0,0 s | (8,0 + 0,2 × 4) × 0,5 |
4,4
4,4
|
| Říjnové zkoušky trochu jinak + J0 | Zkouška MA2 | 2 | 42,93 s | 4,19 s | (3,81 + 0,2 × 3) × 0,75 |
3,31
3,31
|
| Vánoční zkoušky trochu jinak + A0 | 2. Zkouška MA1 | 2 | 45,21 s | 5,67 s | (2,33 + 0,2 × 8) × 0,5 |
1,96
1,96
|
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 𝕄𝕆ℕ𝕊𝕋𝔼ℝ 𝔼𝕏𝔸𝕄𝕊 - 2x J1 | 2x A2, 1x J2 | 2x A3 | J2 I. M | 1 | 43,13 s | (0,0 + 0,2 × 3) × 0,75 |
0,45
0,45
|
|
| Říjnové zkoušky trochu jinak + J0 | Zkouška MJ2 | 2 | 39,37 s | 11,16 s | (0,0 + 0,2 × 2) × 0,75 |
0,3
0,3
|
| Jumpingové trojzkoušky + A0/VET | 3. zk jumping MA2 | 1 | 36,0 s | (0,0 + 0,2 × 2) × 0,75 |
0,3
0,3
|
|
| Červnové zkoušky trochu jinak v novém formátu | Zkouška MJ2 | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 0,75 |
0,0
0,0
|
|
| Jumpingové trojzkoušky + A0/VET | 1. zk jumping MA2 | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 0,75 |
0,0
0,0
|
| Závod | Běh | Druh | # | Body |
|---|---|---|---|---|
| Kladno - WARM-UP odpolední dvojzkoušky | 2. Zkouška MA2 | ZkA | DIS | 0,0 |
| Kladno - WARM-UP odpolední dvojzkoušky | 1. Zkouška MA2 | ZkA | 1 | 0,0 |
| Beroun - Berounské podzimní agility dvojzkoušky | 2. zkouška A2 M | ZkA | 1 | 0,9 |
| Beroun - Berounské podzimní agility dvojzkoušky | 1. zkouška A2 M | ZkA | DIS | 0,0 |
| Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky + NULKY | První zkouška | ZkA | DIS | 0,0 |
| Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky + NULKY | Druhá zkouška | ZkA | DIS | 0,0 |
| Kosmonosy - 2x zkoušky agility A3 - A2 + J0 | 2. zkouška A2 M | ZkA | 1 | 0,0 |
| Kosmonosy - 2x zkoušky agility A3 - A2 + J0 | 1. zkouška A2 M | ZkA | 3 | 0,45 |
| Velké Popovice - 𝕄𝕆ℕ𝕊𝕋𝔼ℝ 𝔼𝕏𝔸𝕄𝕊 - 2x J1 | 2x A2, 1x J2 | 2x A3 | A2 II. M | ZkA | DIS | 0,0 |
| Velké Popovice - 𝕄𝕆ℕ𝕊𝕋𝔼ℝ 𝔼𝕏𝔸𝕄𝕊 - 2x J1 | 2x A2, 1x J2 | 2x A3 | A2 I. M | ZkA | 1 | 0,45 |