Kristýna Růžičková - Flavia Lux Essenia - Zpět na žebříček
Do žebříčku se počítají body za 10 nejlepších běhů v Agility Open, 10 nejlepších běhů za Jumping Open, 5 nejlepších Zkoušek Agility a 5 nejlepších Zkoušek Jumping, a to za posledních 365 dní. Případné nedávné výsledky, které se do žebříčku nezapočítaly, najdete na konci této stránky.
Za čistý běh bez trestných bodů získá vítěz 8 bodů, další čisté běhy dostanou body podle časové ztráty na vítěze, tj. o 1,00 bodu méně za každou 1,00 vteřiny ztráty (počítáno na setiny vteřiny). Pokud tým doběhl s výsledkem na výborně (do 5,99 trestného bodu), získává rovněž 0,2 bodu za každý poražený tým. V případě Zkoušek se dosažený výsledek násobí koeficientem podle úrovně: A3/J3 = koeficient 1, A2/J2 = koeficient 0,75 a A1/J1 = koeficient 0,5.
V případě, že máte zájem o zapsání výsledku ze zahraničního závodu, kontaktujte výkonný výbor na emailu vybor@klubagility.cz. Pro zapsání je potřeba do 7 dnů ode dne získání výsledku doložit kopii VP se zapsaným výsledkem a kompletní výsledkovou listinu (včetně času vítěze běhu a počtu startujících), aby mohl být výsledek ověřen. Výkonný výbor určí, zda se za zápis hradí poplatek.
V případě, že máte za to, že v databázi jsou uvedeny chybné výsledky nebo výsledky chybí, kontaktujte nejdříve pořadatele závodu; pokud se nepodaří s pořadatelem věc vyřešit, kontaktujte vybor@klubagility.cz.
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR chodských psů | Agility Open M | 3 | 42,23 s | 2,61 s | (5,39 + 0,2 × 5) × 1,0 |
6,39
6,39
|
| F.R.I.E.N.D.S. at Tachyon - Danish Edition | Agility Open M - Sobota - Powered by Mixáno | 8 | 39,72 s | 7,66 s | (0,0 + 0,2 × 14) × 1,0 |
2,8
2,8
|
| Mistrovství České republiky 2026 | Agility družstev M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| MR plemen | Agility II M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| Jarní Open Párty + tradiční soutěž trojic | Agility - M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F.R.I.E.N.D.S. at Tachyon - Danish Edition | Jumping Open M - Sobota - Sponsored by izviratka.cz | 4 | 35,25 s | 2,08 s | (5,92 + 0,2 × 18) × 1,0 |
9,52
9,52
|
| MR plemen | Jumping III M | 6 | 43,51 s | 5,53 s | (2,47 + 0,2 × 35) × 1,0 |
9,47
9,47
|
| F.R.I.E.N.D.S. at Tachyon - Danish Edition | Jumping Open M - Neděle - Sponsored by Sweet Energy | 3 | 42,17 s | 2,54 s | (5,46 + 0,2 × 18) × 1,0 |
9,06
9,06
|
| MR plemen | Jumping I. M | 18 | 37,13 s | 5,28 s | (0,0 + 0,2 × 23) × 1,0 |
4,6
4,6
|
| O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR chodských psů | Jumping Open M | 5 | 39,92 s | 0,81 s | (0,0 + 0,2 × 3) × 1,0 |
0,6
0,6
|
| Mistrovství České republiky 2026 | Jumping družstev M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| MR plemen | Jumping II. M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| Jarní Open Párty + tradiční soutěž trojic | Jumping 1 - M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
|
| Jarní Open Párty + tradiční soutěž trojic | Jumping 2 - M | DIS | 0,0 s | (0,0 + 0,2 × 0) × 1,0 |
0,0
0,0
|
| Závod | Běh | # | Čas | Ztráta | Výpočet | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F.R.I.E.N.D.S. at Tachyon - Danish Edition | Zkouška MA3 - Sobota - 100% síly s Ontario | 3 | 44,44 s | 3,16 s | (4,84 + 0,2 × 15) × 1,0 |
7,84
7,84
|
| O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR chodských psů | Zkouška MA3 | 2 | 47,75 s | 2,3 s | (5,7 + 0,2 × 4) × 1,0 |
6,5
6,5
|
| Únorové zkoušky trochu jinak + J0 | 1. Zkouška MA3 | 7 | 45,78 s | 3,23 s | (4,77 + 0,2 × 7) × 1,0 |
6,17
6,17
|
| 3x zkoušky A1 - A3 + A0 a veteráni | 3. zkouška A3 M | 4 | 45,1 s | 5,32 s | (2,68 + 0,2 × 4) × 1,0 |
3,48
3,48
|
| Velikonoční zkoušky trochu jinak (2x J0, A1, A2, 3x A3) | 2. Zkouška MA3 | 6 | 52,08 s | 6,02 s | (1,98 + 0,2 × 4) × 1,0 |
2,78
2,78
|
| Závod | Běh | Druh | # | Body |
|---|---|---|---|---|
| Praha Uhříněves - Aktijácké mini dvojzkoušky I/26 | Zk A3 M - II. | ZkA | DIS | 0,0 |
| Praha Uhříněves - Aktijácké mini dvojzkoušky I/26 | Zk A3 M - I. | ZkA | DIS | 0,0 |
| Lysá nad Labem - Dvojzkoušky + J0 | II. Zkouška MA3 | ZkA | 3 | 2,05 |
| Lysá nad Labem - Dvojzkoušky + J0 | I. Zkouška MA3 | ZkA | DIS | 0,0 |
| Čerčany - F.R.I.E.N.D.S. at Tachyon - Danish Edition | Zkouška MA3 - Neděle - 100% síly s Ontario | ZkA | DIS | 0,0 |
| Čerčany - Tea time at Tachyon for A2/A3 only | 2. Zkouška MA3 | ZkA | DIS | 0,0 |
| Čerčany - Tea time at Tachyon for A2/A3 only | 1. Zkouška MA3 | ZkA | DIS | 0,0 |
| Čerčany - Sobotní Dvojzkoušky - květen - s Ontario | Zkouška 2 MA3 | ZkA | 4 | 0,8 |
| Čerčany - Sobotní Dvojzkoušky - květen - s Ontario | Zkouška 1 MA3 | ZkA | DIS | 0,0 |
| Ptýrov - 2x zkoušky + J0 | 2. zkouška A3 M | ZkA | DIS | 0,0 |