Zuzana Klapalová

  1. Číslo: 007657
  2. Člen KA: Ne
  3. Členem KA od: 01. 01. 1970
  4. Členem KA do: 01. 01. 1970
  5. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 049221 (L), Gwet Diandra

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky + A0, 18. 05. 2024

  2. II. Zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  3. Zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  4. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  5. 1. Zkouška LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  7. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  8. LA1 I, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  9. LA1 II, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  10. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A1 + jumpingy pro A0), 04. 02. 2024

  11. 1. zkouška LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška LA1, Gwet Diandra: 6/18, 39.66 s, 25.0 tr. b., 3.68 m/s

  13. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  14. Zkouška II. LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  15. Zkouška I. LA1, Gwet Diandra: 6/15, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  16. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  17. 1. zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška A1 L, Gwet Diandra: 2/10, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  19. 3. zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  20. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 10. 11. 2023

  21. 1.Zkouška L1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  22. 2.Zkouška LA1, Gwet Diandra: 7/12, 41.48 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  23. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  24. 1. zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška A1 L, Gwet Diandra: 4/10, 36.7 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  26. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  27. 1. zkouška A1 L, Gwet Diandra: 4/11, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  28. 2. zkouška A1 L, Gwet Diandra: 1/11, 27.54 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  29. 3. zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  30. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  31. II. Jump 1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  32. I. Jump 1 L, Gwet Diandra: 3/12, 27.75 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  33. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  34. 1. Zkouška LA1, Gwet Diandra: 1/9, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  35. 2. Zkouška LA1, Gwet Diandra: 4/9, 29.46 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  36. Pardubice - Svítkov - Dvojzkoušky pro A1 s jumpingem + 2x A0, 03. 09. 2023

  37. JUMPING, Gwet Diandra: 2/5, 21.1 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  38. 1. ZKOUŠKA, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  39. 2. ZKOUŠKA, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  40. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  41. Agility L, Gwet Diandra: 5/27, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  42. Junping L 1, Gwet Diandra: 6/13, 37.09 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  43. Zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  44. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2023

  45. Agility L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  46. Jumping L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  47. Zkouška LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  49. II. zkouška, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  50. I. zkouška, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  51. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  52. Druhá zkouška, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  53. První zkouška, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  54. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  55. 1. zkouška A1 L, Gwet Diandra: 1/11, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  56. 2. zkouškaA1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  57. 3. zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  58. 4. zkouška LA1, Gwet Diandra: 4/11, 29.92 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  59. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  60. Agility Open L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  61. Jumping Open L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  62. Zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  64. Agility družstev AUO, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  65. Agility jednotlivců AUO, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  66. Jumping družstev AUO L, Gwet Diandra: 3/53, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  67. Jumping Jednotlivci AUO, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  68. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  69. II. Zkouška LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  70. I. Zkouška LA1 , Gwet Diandra: Diskvalifikován

  71. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  72. Zkouška L A1 - I., Gwet Diandra: Diskvalifikován

  73. Zkouška L A1 - II., Gwet Diandra: Diskvalifikován

  74. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  75. 1.zkouška, Gwet Diandra: 3/11, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  76. 2.zkouška, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  77. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  78. Zkouška A1 L, Gwet Diandra: 3/9, 44.96 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  79. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  80. II. Zkouška LA1, Gwet Diandra: 2/17, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  81. I. Zkouška LA1, Gwet Diandra: 4/17, 31.11 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  82. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  83. 1. Zkouška LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA1, Gwet Diandra: 2/9, 39.35 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  85. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  86. 1. Zkouška LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška LA1, Gwet Diandra: 4/9, 40.7 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  88. 3. Zkouška LA1, Gwet Diandra: 2/9, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  89. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  90. ZkA. II. LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  91. ZkA. I. LA1, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  92. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  93. 1. zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  94. 1. zkouška A1 L, Gwet Diandra: 2/8, 38.75 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  95. 2. zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška A1 L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  97. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  98. 1. Jumping L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  99. 2. Jumping L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  100. 3. Jumping L, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  101. 4. Jumping L, Gwet Diandra: 12/22, 32.38 s, 10.38 tr. b., 4.63 m/s

  102. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  103. III. jumping, Gwet Diandra: 8/26, 32.19 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  104. II. jumping, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  105. I. jumping, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  107. II. Jumping A0, Gwet Diandra: 1/8, 17.94 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  108. I. Jumping A0, Gwet Diandra: Diskvalifikován

  109. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  110. Jumping A0 I, Gwet Diandra: 1/5, 21.44 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  111. Jumping A0 II, Gwet Diandra: 1/5, 18.1 s, 0.0 tr. b., 6.52 m/s