Cz En

Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 25. 03. 2021 v 00:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 21157
  2. Datum: 28. 03. 2021
  3. Terén: Tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  7. Stránky: https://zkonymburk.blogspot.com/
  8. Propozice: https://docs.google.com/document/d/1QY84W6XCBOZTXbDVQj6tIXyYsTjUj3eMui8EO_k51no/edit?usp=sharing
  9. Zodpovědná osoba: Jana Kuchařová
  10. Specifikace: 2x zkoušky
  11. Upřesnění místa: cvičiště ZKO Nymburk
  12. GPS: 50.1855816, 15.0436604

Kontakt

Email: zkonymburk@gmail.com

Jana Kuchařová tel.:605519068(po 15:00)

Radka Sedláčková tel.: 739 726 579 (po 15:00)

Poznámka

PROGRAM

8:00 – 8:15 přejímka A1

11:30 – 11:45 přejímka A2

14:30 – 14:45 přejímka A3

Časy prezencí kategorií A2 a A3 budou upřesněny podle počtu účastníků po uzávěrce.

Parkování je během závodů umožněno přímo v areálu.

Občerstvení bude zajištěno v místní kantýně.

Těšíme se na Vás :)

Statistika přihlášených

28. 03. 2021
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 0 0 0
S 1 0 1 0 2
M 0 0 1 0 1
ML 0 0 0 0 0
L 0 0 1 0 1
Celkem 3 0 3 0 6
94 volných míst

Přihlášky

Člen KA
003621 A1 Jana Kuchařová Frodo
045520 A1 Klára Očenášková Sofie
Člen KA
012217 LA3 Helena Deverová Dante Tora Mei
Člen KA
034215 MA3 Jana Kuchařová Rex
089219 SA1 Nela Švarcová Lucky
Člen KA
014118 SA3 Jana Drbohlavová Be Happy Od Svaté lucie

Nepotvrzené přihlášky (17)

Člen KA
011620 LA1 Alice Drábková Aiko Branický chlupáč
043420 LA1 Klára Hajská Rola Srdcové eso
Člen KA
025220 LA1 Šárka Hetzendorfová Blanche Valois Alnus Ostia
016620 LA1 Martina Novotná A New Age Idolo
007716 LA1 Marcela Štemberová Midnight Mirage z Kovárny
041218 LA2 Blanka Marešová Bennie
029617 LA3 Kateřina Marešová Angie
Člen KA
026620 MA1 Marie Beerová Vetka Fidgeta Verby
Člen KA
029120 MA1 Dana Kuchyňová Lucius z Pozdeňské Vísky
Člen KA
054818 MA2 Renata Křenová Kalli
Člen KA
047916 MA3 Martina Hlaváčková Bobina
Člen KA
040716 MLA3 Jana Šmídová Amazing Flynn od Zrzavé tlapky
Člen KA
020020 SA1 Edita Sedláčková Tamara Brilliant Bohemia
039418 SA2 Tereza Najmanová Roxy
Člen KA
035417 SA3 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze
Člen KA
058315 SA3 Kristýna Vlachová Afrodite Breeding Fox Angel
Člen KA
022813 XSA2 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech