Cz En

Praha Štěrboholy - Aktijácké Jump mini dvojzkoušky VIII/20

Přihlašování na tento závod už skončilo.

  1. Číslo závodu: 20302
  2. Datum: 31. 10. 2020
  3. Terén: Umělá tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky jumping
  6. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  7. Zodpovědná osoba: Anna Říhová
  8. Upřesnění místa: Praha Štěrboholy
  9. GPS: 50.0719019, 14.555311

Kontakt

KlubAktij@seznam.cz

Poznámka

Litujeme, ale závod je ZRUŠEN bez náhrady. Zaplacené startovné bude všem účastníkům vráceno v plné výši.

Statistika přihlášených

31. 10. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 2 1 2 0 5
S 2 0 1 0 3
M 2 1 1 0 4
ML 1 2 3 0 6
L 9 4 4 0 17
Celkem 20 8 11 0 39
21 volných míst

Přihlášky

046219 A1 Denisa Dolejší Beauty Begonia Yassalen
054420 A1 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr
080219 A1 Štěpánka Míková Caprisone Markam Dogs
Člen KA
064420 A1 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů
Člen KA
012820 LA1 Mira Bednářová Celtic Lady Barathea
026020 LA1 Jarmila Davidová Monty
Člen KA
091018 LA1 Kristýna Hejňáková Big Brother Casa Drive
Člen KA
011719 LA1 Agáta Marková Falco Compatriota di Bonfini
Člen KA
013919 LA1 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland
Člen KA
038420 LA1 Aneta Pechoušková Aina De Bumerin
Člen KA
035219 LA1 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli
Člen KA
076019 LA1 Martina Vyhlídková Amundsen Elentudas
Člen KA
059717 LA1 Anna Šáchová Blow Your Mind Green May-T
Člen KA
051015 LA2 Klára Fremutová Last in the night Leawrey
Člen KA
071218 LA2 Barbora Opltová Ayzaca Esuatty
Člen KA
055216 LA2 Denisa Truijensová Agnes Of Nettlefield
Člen KA
024218 LA2 Simona Šišková B Bandit Gulden Land
Člen KA
035515 LA3 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya
Člen KA
013211 LA3 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp
Člen KA
052315 LA3 Jana Sasková A3Ch Adora Breembark
Člen KA
084514 LA3 Petra Šimčíková Green
Člen KA
026620 MA1 Marie Beerová Vetka Fidgeta Verby
019620 MA1 Veronika Máslová Endy z Labských pískovců
Člen KA
052715 MA2 Michaela Tomanová Arion z Ballabaru
Člen KA
026615 MA3 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision
Člen KA
026219 MLA1 Lucie Jouzová Blue Berry Lucky Aussies
Člen KA
044309 MLA2 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří
049219 MLA2 Jana Minolová Celia Nella Belavia
Člen KA
019614 MLA3 Miroslav Florián Nirvana Aibara
Člen KA
059211 MLA3 Kristýna Hejňáková Cherry Happy Bohemia Alké
Člen KA
086918 MLA3 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins
044719 SA1 Vladimíra Jalůvková Back in Style Lagiva
091419 SA1 Mirjam Valentová Double Devotion Dixie
Člen KA
063717 SA3 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen
014219 XSA1 Klára Jedličková Jaroslav
Člen KA
035720 XSA1 Lenka Pivodova Fabián de Pompadour
Člen KA
022813 XSA2 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech
Člen KA
011119 XSA3 Petra Molkupová O'Nirvana Porubský květ
Člen KA
063817 XSA3 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen

Nepotvrzené přihlášky (23)

007219 A1 Renáta Bartošková Bart
Člen KA
054920 A1 Nikol Hortová Bíba
Člen KA
045220 A1 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan
Člen KA
041619 LA1 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes
Člen KA
082318 LA1 Tereza Pálová Control Hazard RR
Člen KA
008018 LA2 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top
Člen KA
068517 LA3 Nikol Pospíšilová Xaidi Saphire z Gipova
Člen KA
026619 MA1 Zuzana Turner De Mirobriga Big Bang Theory De Mirobriga
Člen KA
030919 MA2 Veronika Dohnanská Brenner Maradriam
Člen KA
028119 MA3 Klára Muchová Heidi Chřibské polesí
Člen KA
044714 MA3 Věra Trnková Archico Alien Life Form
033520 MLA1 Monika Fialová Calamity Jane Noční Strážce
Člen KA
037015 MLA3 Ivana Fuksová A3Ch Beimi Blue Kuky Borderhaste
Člen KA
050219 SA1 Sára Benešová Cocolate Hungry Gremlin
039418 SA1 Tereza Najmanová Roxy
Člen KA
059819 SA1 Zdeňka Váchová Oscar Black Půlnoční svit
Člen KA
091518 SA2 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky
Člen KA
006019 SA2 Kateřina Marešová Bleky
Člen KA
005018 SA2 Helena Vocetková Matýsek
Člen KA
056517 SA3 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet
Člen KA
035417 SA3 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze
Člen KA
013720 XSA1 Natálie Chládková Boy
Člen KA
066313 XSA3 Klára Muchová Jessi