Cz En

Čeladná - dvojzkoušky agility

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 10. 03. 2021 v 22:50.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 21024
  2. Datum: 14. 03. 2021
  3. Terén: písek + geotextilie
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  7. Stránky: https://www.bestagility.cz/detail-akce/dvojzkousky-agility-3/
  8. Zodpovědná osoba: Adriana Slezáková
  9. Upřesnění místa: Prosper Horse Ranch Čeladná
  10. GPS: 49.5486883, 18.3376034

Kontakt

Adriana Slezáková tel.: 724 070 823 info@bestagility.cz

Statistika přihlášených

14. 03. 2021
A1 A2 A3 V Celkem
XS 2 1 1 0 4
S 0 2 1 0 3
M 1 1 1 0 3
ML 1 1 1 0 3
L 1 1 1 0 3
Celkem 6 6 5 0 17
63 volných míst

Přihlášky

Člen KA
001121 A1 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok
Člen KA
035320 LA1 Zuzana Batlová Walla von Pedor-Stok
Člen KA
058818 LA2 Kateřina Brokešová Annie
Člen KA
051515 LA3 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira
Člen KA
069020 MA1 Gabriela Kočvarová Dvořáková Belana vom Bettermannshof
Člen KA
060618 MA2 Kateřina Semanová Bernadette Ebigeil Nobilis Iris
Člen KA
035911 MA3 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot
Člen KA
028320 MLA1 Petra Vaculíková Jimmy
090617 MLA2 Adéla Petrášová Daisy
Člen KA
025816 MLA3 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower
Člen KA
008320 SA2 Hana Brokešová Tay
Člen KA
058918 SA2 Hana Brokešová Tobby
Člen KA
062817 SA3 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat
Člen KA
026920 XSA1 Jana Gabzdylová Willy
023520 XSA1 Veronika Sýkorová Jackie Z Vinného domu
Člen KA
063117 XSA2 Zuzana Batlová Felix od Petrovických Pláňat
069619 XSA3 Richard Kožušník Xavier Noble Darling

Nepotvrzené přihlášky (24)

Člen KA
083020 LA1 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes
Člen KA
018620 LA1 Vladimíra Horáčková Daenerys Z Kouzelných hor
Člen KA
072016 LA1 Nela Kohoutová Archii
037020 LA1 Petra Sedláková Nesquik Alkyra
Člen KA
082919 LA1 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra
Člen KA
058020 LA1 Anežka Štihlová Brave Baya Monpeja
Člen KA
065118 LA2 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies
050919 LA2 Andrea Kuchařová Sherly
Člen KA
083315 LA2 Barbora Mikušová Commander river Černý kondor
Člen KA
014516 LA2 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp
Člen KA
010619 LA2 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse
Člen KA
051116 LA3 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara
Člen KA
061318 LA3 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile
Člen KA
045814 LA3 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky
Člen KA
071919 MA1 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo
Člen KA
089116 MA3 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin
Člen KA
068716 MA3 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer
033719 SA1 Jenifer Kretková Beatrice Blue Supreme
Člen KA
064420 SA1 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů
Člen KA
003618 SA2 Zdeňka Kyšová Eny
Člen KA
076017 SA3 Marcel Funiok Edra Adia Avi
Člen KA
073218 SA3 Pavlína Guricová Cyrus Z Jesence
Člen KA
003518 SA3 Zdeňka Kyšová Lejdy
Člen KA
056818 SA3 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej