Cz En

Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 26. 02. 2021 v 12:01.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 21005
  2. Datum: 27. 02. 2021
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Speciální
  6. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  7. Stránky: http://www.czechimp.cz/Master%20of%20short%20tracks.htm
  8. Propozice: http://www.czechimp.cz/Master%20of%20short%20tracks%202021%20%20propozice.htm
  9. Zodpovědná osoba: Jitka Slánská
  10. Upřesnění místa: Beroun
  11. GPS: 49.9851983, 14.0710039

Kontakt

jitkaslanska@seznam.cz 776724661

Poznámka

Ráno kategorie Large, odpoledne kategorie Small a Medium. Sledujte prosím čas odpolední prezence. Bude sem přidán cca 2 dny před závodem

Kdo by měl chuť pomáhat, 50% sleva na startovné za pomoc jen na půl dne, pomoc na celý den startovné zdarma

Startovné 400,- Kč, nečlen KAČR +80,- Kč. Splatné na účet 2338738036/5500, VS 27022021, do poznámky vaše jméno +jméno psa. Pokud budete platit za více psů, napište všechna jména, nebo pošlete rozpis na email

Statistika přihlášených

27. 02. 2021
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 0 1 0 1
M 0 0 0 0 0
L 0 1 0 0 1
Celkem 1 1 1 0 3
127 volných míst

Přihlášky

Člen KA
056620 A1 Pavla Marková Bond Dee Ebigeil
Člen KA
070117 LA2 Jitka Slánská Ginny Czech Imp
Člen KA
072415 SA3 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu

Nepotvrzené přihlášky (38)

Člen KA
071820 A1 Šárka Honnerová Yako Ya Koryfej
Člen KA
054920 A1 Nikol Hortová Bíba
Člen KA
054520 A1 Anna Koláčná Unika Přeloučská Pečeť
002421 A1 Michaela Lisá Ephara Legemond
065420 A1 Monika Pláničková Sam
Člen KA
079820 A1 Eva Vostřáková Jet ISDS PL/368396
Člen KA
027817 LA1 Růžena Hronová Kelly
075519 LA1 Kristýna Ježková Brů Bohemian Tarn
047919 LA1 Michaela Lisá Aike od Roubenky
Člen KA
035019 LA1 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin
Člen KA
071418 LA1 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo
039819 LA1 Pavla Nováková Fria od Jakubského rybníka
Člen KA
045117 LA1 Magdalena Rosolová Amálie Black Od dobré pohody
Člen KA
022318 LA2 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda
Člen KA
089319 LA2 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka
Člen KA
006120 LA2 Klára Pauchová Dinos Wäka
011416 LA2 Monika Pláničková Flíček
Člen KA
076118 LA2 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter
Člen KA
000316 LA3 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland
Člen KA
004217 LA3 Tereza Kropáčová Tessi
Člen KA
087617 LA3 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
085319 LA3 Monika Svatošová Hell Czech Imp
Člen KA
022516 LA3 Monika Svatošová A3Ch Goldie
031720 MA1 Denisa Koucká Rash Boy Impossant Bohemia
Člen KA
029120 MA1 Dana Kuchyňová Lucius z Pozdeňské Vísky
039418 SA1 Tereza Najmanová Roxy
Člen KA
064420 SA1 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů
Člen KA
020020 SA1 Edita Sedláčková Tamara Brilliant Bohemia
Člen KA
092319 SA1 Milan Strnad Hobo HogWild
Člen KA
006517 SA2 Lucie Nováková Nela
Člen KA
056214 SA2 Magdalena Rosolová Betty
Člen KA
009417 SA2 Alžběta Štětková Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír
093615 SA3 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor
Člen KA
057115 SA3 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál
Člen KA
093514 SA3 Tereza Loučná Gina
Člen KA
038618 SA3 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace
Člen KA
038718 SA3 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia