Cz En

Beroun - Dvojzkoušky agility XI. (všechny vel. kategorie)

Přihlašování na tento závod už skončilo.

  1. Číslo závodu: 20188
  2. Datum: 05. 04. 2020
  3. Terén: Umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  7. Propozice: http://drive.google.com/file/d/1t9B_0DTypg_GsWWDku-GAaJ9RKQm4ZUQ/view?usp=sharing
  8. Zodpovědná osoba: Alice Boháčová
  9. Upřesnění místa: DAB Beroun
  10. GPS: 49.9847306, 14.0710672

Kontakt

Kontakt pro registraci a platby:

Vojtěch Boháč, telefon: 732 663 022, email: Bohac22@seznam.cz

Odpovědná osoba za závod:

Alice Boháčová, telefon: 776 726 678, email: aliceg@email.cz

Poznámka

Startovní listina se plní v pořadí přijatých plateb. Platíte-li za více přihlášených týmů jednou platbou, prosím zašlete rozpis platby emailem na Bohac22@seznam.cz

Statistika přihlášených

05. 04. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 2 0 2
S 1 1 3 0 5
M 1 0 3 0 4
ML 2 0 0 0 2
L 0 2 3 0 5
Celkem 5 3 11 0 19
81 volných míst

Přihlášky

082119 A1 Radka Soukupová Carrie Bohemia Beauty Fly
Člen KA
063518 LA2 Kristýna Mrázková Nicky z Dašického zátiší
Člen KA
009119 LA2 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat
Člen KA
068517 LA3 Nikol Pospíšilová Xaidi Saphire z Gipova
Člen KA
084316 LA3 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai
Člen KA
048015 LA3 Barbora Vlachová Mája
Člen KA
024719 MA1 Daniela Faměrová Lady Tergy
Člen KA
057916 MA3 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer
Člen KA
003515 MA3 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm
Člen KA
044714 MA3 Věra Trnková Archico Alien Life Form
Člen KA
027817 MLA1 Růžena Hronová Kelly
Člen KA
074619 MLA1 Lucie Morgensternová Astraia von Hopschodie
Člen KA
000619 SA1 Alena Podrazká Geri od Černé Krásky
Člen KA
040317 SA2 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut
Člen KA
003217 SA3 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa
Člen KA
088514 SA3 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru
Člen KA
031717 SA3 Eva Trtková Fantastica Lararony
Člen KA
080517 XSA3 Hana Lukášová Cornelia Černý Křišťál
Člen KA
058614 XSA3 Renata Michajličenková Kiki

Nepotvrzené přihlášky (35)

060018 A1 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow
Člen KA
051118 LA1 Irena Krejčíková Adri z Mníšku pod Brdy
Člen KA
041619 LA1 Ilona Liebichová Akil Drogo Rascabes
Člen KA
072419 LA1 Svatava Stodolová Andora Deabei
Člen KA
004119 LA1 Vanessa Vaníčková Lady Anabell
Člen KA
015118 LA2 Kamila Jiranová Arya
Člen KA
085817 LA2 Julie Karlíková Chilli
Člen KA
028318 LA2 Jana Kynkalová Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
052917 LA2 Markéta Vajnerová Bairrada z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
026217 LA2 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball
Člen KA
095914 LA3 Sabina Kalinová Brownie Charlie Czech Black
Člen KA
091115 LA3 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx
Člen KA
052317 LA3 Jan Lefner Arakain Under Rock
Člen KA
029714 LA3 Ilona Liebichová Vince Gulden Land
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
069815 LA3 Svatava Stodolová Bosorka Lerbynn
Člen KA
028019 MA1 Michaela Vokurková Well Done! Koryfej
Člen KA
051017 MA2 Michala Malá Wonder Perla z Polabí
Člen KA
035618 MA2 Barbora Pokrývková Amaya Czech Imp
Člen KA
058718 MA2 Jana Sasková Trepe Renda Koryfej
Člen KA
034616 MA3 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej
Člen KA
081215 MA3 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost
Člen KA
088719 SA1 Martina Pochová Bibiana Prima Kavalír
Člen KA
076218 SA2 Veronika Benešová Holly Vašata
Člen KA
022719 SA2 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu
Člen KA
083618 SA2 Karla Pelikánová Maffi Z Husitova kraje
Člen KA
066417 SA2 Karla Pelikánová Woody
Člen KA
005818 SA3 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal
Člen KA
045818 SA3 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour
Člen KA
077916 SA3 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis
Člen KA
000718 SA3 Monika Šaling Azure Pure Nature
Člen KA
022813 XSA2 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech
Člen KA
009915 XSA3 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B
Člen KA
021518 XSA3 Ilona Pánková Loty
Člen KA
010018 XSA3 Jitka Ďuricová Daila Arinelle